"Народний" аматорський хор ветеранів

   «Народний аматорський» хор ветеранів міста Славута. Керівник – Анатолій Моторний. Кількість учасників – 26. Створений  колектив у 1980 році. У репертуарі колективу пісні на воєнну тематику, українські народні пісні, а також авторські пісні самих членів колективу та його шанувальників.

         З літературно-музичними композиціями хор ветеранів приймає участь у концертних програмах з нагоди відзначення державних свят: до Дня Соборності України, до Дня Захисника України, з нагоди святкування Дня пам'яті та примирення, з нагоди відзначення Дня Конституції та Дня Державного Прапора України,  до Дня Незалежності України, а також до Дня партизанської слави.


         "Народний аматорський" театр пісні "Сусіди"

    „Сусіди” – ансамбль народної пісні МПК. Керівник – Жанна Горячова. Кількість учасників – 9. Учасниками ансамблю є працівники МПК та аматори народного мистецтва. У репертуарі „Сусідів” різножанрові українські народні пісні. Музичні композиції ансамблю включають не лише спів, а й театралізацію та хореографічні постановки. Постановки ансамблю „Сусіди” були презентовані на різноманітних заходах Хмельницької та Рівненської областей.

              Оригінальності і самобутності виступам надають ростові ляльки виконані власноруч керівником колективу Жанною Горячовою. Це герой східних легенд – султан Мустафа-Ібрагім, казкові поросята – Ніф-ніф, Наф-наф, Нуф-нуф, справжні козацькі коні – Ромашка та Бурко, а також  закохана українська пара: козак Грицько  та дівчина Орися. 

             В грудні 2015 року колективу було присвоєно звання "Народного аматорського".


                     Студія естрадного співу "Бревіс"

        Дует   "МАЛЬВИ"

      До складу дуету входять два професіонали з вокального жанру, а саме художній керівник МПК та керівник студії естрадного співу - Ірина Сакалюк і керівник "народного аматорського" театру пісні "Сусіди" - Жанна Горячова. Дует є постійним учасником загальноміських заходів, а також всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Голосисті учасниці дуету завжди приємно дивують глядача оригінальністю виконання вокальних композицій  та заряджають позитивним енергійним настроєм. Дует "Мальви нагороджений Почесною грамотою Обласного конкурсу патріотичної пісні "Неопалима купина" та Почесною грамотою Всеукраїнського конкурсу патріотичної бардівської пісні імені Романа Шухевича.

             Дует   "ТЕТ-А-ТЕТ"

  Дует створений в 2011 році з молодих спеціалістів Палацу культури: Ірина Марчук та Олесь Сакалюк. В репертуар дуету входять пісні на вічну тему кохання, а також пісні патріотичної тематики.  Милозвучний спів у виконанні дуету можна почути не лише на теренах нашого міста, а й неодноразово учасники дуету були гостями в містах Рівненщини та Житомирщини. Молоді виконавці часто радують глядачів виконанням іноземних композицій, серед яких відома пісня Джо Дассена "Et si tu nexistais pas" та кіношлягер Селін Діон "My heart will go on". Дует "Тет-а-тет" нагороджений Подякою за вагомий внесок у розвиток української культури від Почесного голови Благодійного фонду "Майбутнє Полісся" В.М.Литвина.

 Тріо   "ЕЛЕГІЯ"

Тріо "Елегія" - це поєднання гармонії та лірики.

Учасницями колективу є Ірина Сакалюк (керівник тріо)

та дві сестри Світлана Нетикша та Лариса Холод.

Також у свій час учасницями колективу  були 

Людмила Скрипнюк, Жанна Горячова

та Людмила Філіпчук.

 

 

Серед репертуару "Елегії"

народні українські пісні:  

"Горами-долинами", "Сідало сонце", "Така її доля", 

"Пісня про козака", "Тече річка",

"Пахне мята". "Мамині яблуні" та інші.

Голосистий триголосий спів є найкращим

вокальним подарунокм для славутчан

з нагоди відначення різних свят

та ювілейних дат.


              Студія вокального співу "Моно-артист"

·                    „Моно-артист” – студія вокального співу МПК в якому займаються солісти старшої вікової групи. Керівник – Ірина Сакалюк. Солісти студії: Ірина Сакалюк, Жанна Горячова, Ірина Марчук, Юлія Шашок, Ольга Шуленіна, Дарина Номировська, Олесь Сакалюк, Світлана Іванець, Юлія Дмітрієва, Леся Мельник, Юлія Миронюк,  Володимир Сарнавський. Учасниками студії є професійні вокалісти, а також аматори, що неодноразово ставали переможцями регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.   


         Дитяча студія вокального співу "Феєрверк"

   „Феєрверк” – студія вокального співу МПК. Керівник – Ірина Сакалюк. Кількість учасників – 16. Напрямком роботи гуртка є робота з обдарованими солістами-вокалістами віком від 5 до 18 років. У репертуарі гуртка пісні сучасних композиторів та українські народні пісні в сучасному аранжуванні.

Солісти гуртка „Феєрверк” є активними учасниками усіх концертів, шоу-програм та літературно-музичних постановок, які проводяться у місті. Учасники гуртка „Феєрверк” є неодноразовими переможцями всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів. 


            Дитячий вокальний ансамбль "Сувенір"

Вокальний гурт "Славутина"