Участь колективів МПК в фестивалях та конкурсах:

2016 рік

-  Регіональний конкурс хореографії "Золоте коло" м.Шепетівка (Хореографічна студія "Тріумф" - ДИплом ІІІ місце,- Керівник Ірина Марчук, Ансамбль естрадного танцю "Карусель" - ІV місце, Ансабль стилізованого народного  танцю "Асорті" - ІІІ місце, - Керівник Валерія Кривомаз

- VІ Регіональний фестиваль-конкурс дитячих та молодіжних театральних колективів «Золота масочка – 2016» м. Нетішин (Драматична студія "Арлекіно" - Диплом ІІІ місце)- Керівник Ірина Марчук

ІV Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль-конкурс "Самоцвіти" м.Івано-Франківськ (Ансамбль танцю "Оксамит") (диплом Дипломанта)- Керівник Валерія Кривомаз

-ІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв  "Зірковий крок" м.Вінниця (Хореографічна студія "Тріумф" (Диплом ІІ місце) - Керівник Ірина Марчук ,драматична студія "Арлекіно"-уривок з казки "Золотий ключик" (Гран-прі),драматична студія "Арлекіно"-уривок з містерії "Великий льох"-"Три душі" (Диплом І місце), драматична студія "Арлекіно"-уривок з казки "Червона шапочка" (Диплом І місце)- Керівник Ірина Марчук,  студія вокального співу "Феєрверк"- Божена Поліщук (Гран-прі),Іван Пилипей (диплом І місце)- Керівник Ірина Сакалюк.

                                                                                   

                                                                                     2015 рік

-  VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв "Козацька родина" м.Хмельницький (Хореографічна            студія "Тріумф" (Диплом ІІ місце),Ансамбль стилізованого народного танцю «Асорті»  (Диплом ІІ місце)

- Обласний феститваль-конкурс сценічного мистецтва військово-патріотичної тематики до Дня захисника України м. Деражня (Театр народної пісні "Сусіди" (Диплом ІІ місце)

- Обласний конкурс виконавських мистецтв "Талант-Fest-2015" (Драматична  студія "Арлекіно" - Діана Панчук, Анжеліка Ружицька, Ансамбль  сучасного танцю «Фрістайл» – дует Анастасія Щомак, Дарія Голощук, Ансамбль танцю "Оксамит")

-  VІІ Обласний фестиваль хорів ветеранів м.Хмельницький (Аматорський «народний» хор ветеранів        

   війни та праці - Диплом лауреата фестивалю)

- Обласний фестиваль "Єдина мати! Єдина родина! Єдина Україна!" (учасники хореографічних                       колективів МПК  "Фрістайл", "Гердан", "Оксамит" та вокальної студії "Феєрверк" )

 -  VІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс козацької пісні "Встань, козацька славо! Засвіти знамена!" Театр

    народної пісні "Сусіди" (Диплом ІІІ місце), вокальний дует "Мальви".

-    ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс "Самоцвіти" м. Львів (Ансамбль танцю "Оксамит")

-    І Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "ЗІРКА УКРАЇНИ" м. Хмельницький (Ансамбль

    стилізованого народного танцю «Гердан»  (Диплом І місце), ансамбль  сучасного танцю «Фрістайл» –    

   (Диплом І місце), драматична  студія "Арлекіно" Валентина Свідзінська, Ігор Коломійчук, Сергій                    Шиньковий (Гран-Прі) Едуард Марчук (Диплом І місце), Студія вокального співу  "Феєрверк" Ліана Аспіна    (Гран-прі), Лілія Котик, Божена Поліщук (Диплом І місце).

 

                                                                                             2014 рік

-    Літературно-мистецький фестиваль "Ми діти твої, Тарасе!" м. Славута (драматична  студія "Арлекіно"

 Валентина Свідзінська, Катерина Трендюк, Едуард Марчук, Олексій та Тетяна Семенюк - Подяка     учасника фестивалю)

-   IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. Павла Вірського м. Шепетівка        

  (Хореографічна студія "Тріумф", ансамбль стилізованого народного танцю «Калейдоскоп»  та ансамбль

  сучасного танцю «Фрістайл» – Грамоти учасника фестивалю).

-  Регіональний фестиваль- конкурс "Перлинкове намисто - 2014" м. Дунаївці (Студія вокального    

   співу  "Феєрверк" Ліана Аспіна, Божена Поліщук - Грамота учасника фестивалю)

-  VІ Обласний фестиваль хорів ветеранів м.Хмельницький (Аматорський «народний» хор ветеранів        

      війни та праці - Диплом лауреата фестивалю)

- V Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Козацька родина-2014" м. Хмельницький - Ансамбль

   стилізованого народного танцю «Гердан»  (Диплом І місце), ансамбль  сучасного танцю «Фрістайл» – (Диплом ІІ місце)

 

                                                                                  2013 рік

-   Конкурс хореографії в рамках Всеукраїнського свята танцю «Золоте коло» м. Шепетівка (хореографічна студія мажореток «Тріумф» - Диплом ІV місце, хореографічний колектив «Колорит», ансамбль стилізованого народного танцю «Калейдоскоп»  та ансамбль сучасного танцю «Фрістайл» – Грамоти учасника фестивалю).

-   Обласний відкритий фестиваль народної творчості «Зелене Купало в літо упало» м. Корець (Ансамбль народної пісні «Сусіди»)

-    V Обласний фестиваль хорів ветеранів м.Хмельницький (Аматорський «народний» хор ветеранів        

      війни та праці - Грамота учасника фестивалю).

 

                                                                                  2012 рік

-   Міжнародний фестиваль «Талановита молодь» м. Пріверно, Італія (Юлія Шашок, Ліана Аспіна – Грамота учасника фестивалю);

-        Всеукраїнський фестиваль «Вишиті обереги єднання» м. Луцьк (Божена Поліщук – Грамота учасника фестивалю);

-    Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Наша слава козацькая не вмре, не загине» с. Хрінники, Демидівського району, Рівненської області (Дарина Соболевська, Лілія Котик, Ліана Аспіна – Грамоти учасника фестивалю);

- Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Прикарпатські співаночки-2012» с. Космач, Богородчанського району, Івано-Франківської області (Божена Поліщук – Диплом ІІ місце, Нікіта Ішмуратов – Диплом ІІ місце, Ліана Аспіна - Диплом І місце, Лілія Котик – Диплом І місце. Керівник студії вокального співу «Феєрверк» Ірина Сакалюк – Диплом лауреата премії «Кращий керівник»);

-   Регіональний фестиваль народного мистецтва «Свято літа» с. Городниця, Новоград-Волинського району, Житомирської області (дует «Тет-а-тет» у складі Ірини Марчук та Олеся Сакалюка та солістка МПК – Ірина Сакалюк – Грамоти учасника фестивалю);

 

-   ІV Обласний фестиваль хорів ветеранів м. Волочиськ, Хмельницька область (Аматорський «народний» хор ветеранів війни та праці - Грамота учасника фестивалю).

 

2011 рік

-         Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної пісні «Володимир-2011» м. Володимир-Волинський, Волинська область (Ліана Аспіна - Диплом лауреата ІІ премії, Лілія Котик, Юлія Шашок, Божена Поліщук – Диплом учасника); (Гурток «Феєрверк»)

-         Міжнародний фестиваль «Andrychowski festiwal plackorzy»

     м. Андрихов, Польща  (Юлія Шашок, Ліана Аспіна – Грамота учасника  фестивалю); (Гурток «Феєрверк»)

-         Обласний фестиваль народної творчості «Болохівські гостини» м. Старокостянтинів  (Ансамбль народної пісні «Сусіди»);

-         ІІІ Обласний фестиваль ветеранських хорів м. Хмельницький (Аматорський народний хор ветеранів війни та праці);

-         Обласний огляд-конкурс духових оркестрів та ансамблів                

 

     м. Хмельницький (Муніципальний духовий оркестр - Диплом ІІІ премії).

 

2010 рік

-         Міжнародний фестиваль сучасної естрадної пісні „Захід ХХІ століття - 2010” м. Івано-Франківськ (Ліана Аспіна – І премія,  Юлія Шашок – ІІІ премія, Оля Пастернак – ІІІ премія, Лілія Котик – диплом лауреата); (Гурток «Феєрверк»)

-         Регіональний фестиваль народного мистецтва „Світ талантів Поділля – 2010” м. Хмельницький (шоу-балет „Фрістайл” – ІІІ премія);

-         Обласний фестиваль ветеранських хорів м. Хмельницький (Аматорський народний хор ветеранів війни та праці);

-         Регіональний фестиваль духових оркестрів „Дзвенить оркестрів мідь” смт. Клевань, Рівненська область (Муніципальний духовий оркестр).

 

 2009 рік

-         Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні  „Під небом Рівного  - Пісенна фієста 2009” м.Рівне (Юлія Шашок (лауреат), Ліана Аспіна (лауреат), Лілія Котик (ІІ місце); (Гурток «Феєрверк»)

-         Всеукраїнський фестиваль мистецтв „Пісенні медобори – 2009” м.Гусятин Тернопільської області (Юлія Шашок(І місце), Ліана Аспіна(І місце)   (Гурток «Феєрверк»)