Хмельницький ляльковий театр "Дивень"!

 11 жовтня до міського Палацу культури завітали артисти з Хмельницького обласного академічного театру "Дивень" із дитячою виставою "Любов до трьох апельсинів".

Надзвичайна гра акторів та  яскраві костюми, вразили маленьких глядачів, які під враженням переглядали виставу. 

        Участь у фестивалі патріотичної пісні!

10 жовтня учасники Народного аматорського театру пісні "Сусіди" та вокального тріо "Елегія" міського Палацу культури прийняли участь в обласному фестивалі-конкурсі  військово-патріотичної пісні, присвяченого до Дня захисника України.

Народний аматорський театр пісні представив пісню "Козачка" з якою зайняли почесне ІІІ місце, а вокальне тріо "Елегія" з піснею "Під дубом столітнім" стали переможцями конкурсу.

Театр ім. Ю.Дрогобича з виставою "Перерваний політ"

Уже не вперше до міського Палацу культури приїздить Львiвський академiчний обласний музично-драматичний театр iм. Юрiя Дрогобича  з цікавими виставами.

Вечірній спектакль який пройшов 8 жовтня- «Перерваний політ» зібрав аншлаг. І тому було декілька причин: емоційна і душевна гра акторів, продумані, глибокі діалоги, які актори вимовляли ніби до себе. «Перерваний політ» - це квінтесенція помилок і надій, оскільки мрії можуть і не утілитися в життя, якщо незробити вірний вибір.

Театр ім. Ю.Дрогобича з виставою

"Фізкультура для Баби Яги"

Цікаву дитячу виставу представили артисти теату ім.Ю.Дрогобича, яку із захватом сприйняли діти. 

 Герої казки показували переваги здорового способу життя та заняття фізкультурою. Саме дійство дуже цікаве, активне, герої спілкуються з глядачами, і це дуже приємно. 

        Ярмарка "Дари Поділля та Полісся-2017"

23 вересня, з нагоди відзначення Дня міста, в Славуті відбувся святковий ярмарок «Дари Поділля і Полісся – 2017», в якому активну участь взяли сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та приватні підприємці району. Славутчани і гості міста мали змогу придбати товари до смаку та по кишені. На ярмарку були представлені хлібобулочні, макаронні вироби, борошно, крупи, продукти з меду, овочі, фрукти та інші продовольчі товари. Виставка викликала неабиякій інтерес серед городян та гостей міста. Як завжди користувалися великим попитом вироби hand – made, досить актуальним були роботи із національною символікою (віночки, квіти, прикраси, м’які ляльки в національному вбранні та багато ін.)

О 10 годині ярмарок «Дари Поділля та Полісся» був офіційно відкритий. Після офіційної частини відкриття ярмарку присутніх радували своїми виступами: вихованці міського Палацу культури.

Міський Палац культури презентував: солістів вокальної студії «Феєрверк» - Івана Пилипея та Вікторію Панасюк учасників хореографічної студії «Тріумф», хореографічного ансамблю «Асорті», ансамблю стилізованого народного танцю «Гердан», та студія оригінального жанру "Клоун-Арт".

 Завершила свято розважальна програма Славутського муніципального духового оркестру. 

У підсумку можна сміливо відзначити, що цьогорічна ярмарка вдалась. Масово, яскраво, прибутково як в моральному, так і матеріальному плані. Народні умільці змогли поділитись власними творчими здобутками: дерев’яними виробами, вишиванками тощо. Гості ярмарку змогли розжитись чимось особисто для себе на згадку про це цікаве та приємне дійство. Самі ж торговці щиро зізнавались, що з радістю приїдуть і на наступну ярмарку з новою продукцією та ідеями. До зустрічі наступного року!

З Днем народження Славуто!!!

21 вересня на центральній площі міста відбувся святковий концерт з нагоди 400-річчя м.Славути.

Захід було відкрито чудовою, ліричною композицією від вокального гурту "Славутина", які заспівали чудову пісню про рідне місто. 

З нагоди Дня міста та престольного свята Різдва Пресвятої Богородиці привітав славутчан міський голова Василь Сидор.

Василь Богданович подякував громаді міста за добрі справи, виразив глибоку повагу воїнам, які захищають нашу Батьківщину, їх близьким, із сумом згадав героїв – наших земляків, які не повернулися із зони бойових дій.

Особливі слова вдячності адресував учителям, лікарям та підприємцям, працівникам соціальної сфери, висловив сподівання, що молоде покоління збереже та примножить досвід своїх попередників.

  Насичену програму презентували творчі колективи міського Палацу культури: хореграфічні колективи- "Оксамит","Фрістайл","Гердан","Асорті","Тріумф";

солісти студії "Феєрверк"- Іван Пилипей, Нікіта Ішмуратов, Ірина Оніщук;

студія оригінального жанру "Клоун-Арт". Учасники хору ветеранів та муніципального духового оркестру також привітали усіх музичними композиціями.

На прикінці концертної прогами на присутніх виступали артисти української естради – гурти «Веселі галичани» та «Гонта». А завершальним акордом святкування стало яскраве фаєр-шоу Хмельницького театру вогню.

          Святкова хода творчих колективів МПК!

 З днем міста Славуту вітають творчі колективи закладів управління культури Славутського міськвиконкому, які організовують і забезпечують проведення всіх культурно-масових заходів в нашому місті. Начальник управління культури – Сергій Сакалюк.

 

Першими на площу крокують учасники художньої самодіяльності Міського палацу культури.

 

В 16-ти гуртках та трьох любительських об’єднаннях різних жанрів мистецтва реалізовують свої таланти майже 300 учасників художньої самодіяльності, які своїм професіоналізмом та високою сценічною культурою заслужили повагу глядачів в нашому місті.

 

В святковій ході народний аматорський колектив – театр пісні «Сусіди».  Керівник – Жанна Горячова.

 

У 2015 році театр пісні отримав звання – народного аматорського колективу. Музичні постановки колективу включають не лише спів, а й театралізацію та хореографічні постановки. Цікаві та оригінальні виступи «Сусідів» оцінюють не лише славутчани, а й жителі сусідніх областей. Колектив є учасником багатьох регіональних свят, концертів та фестивалів.

 

 

 

На площі народний аматорський хор ветеранів. Цей заслужений колектив заснований ще в 1980 році, і вже майже 30 років носить високе звання «народний аматорський». В репертуарі хору ветеранів пісні на воєнну тематику, українські народні пісні та пісні сучасних композиторів. Керівник – Анатолій Моторний.

 

 

 

Рідне місто вітають юні артисти  палацу культури, в якому досить широкий спектр гуртків вокального жанру, під керівництвом Ірини Сакалюк. Це  вокальні дуети «Мальви», «Тет-а-тет»; вокальне тріо «Елегія» та молодіжний вокальний гурт «Славутина». Понад 10 років успішно працює студія естрадного вокального співу «Феєрверк», в якій займаються обдаровані діти віком від 5 до 17 років. При студії створений дитячий ансамбль «Сувенір».

 

 Учасники студії є постійними учасниками усіх загальноміських концертів, а також є неодноразовими переможцями міських, регіональних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, учасниками фестивалів в Польщі та Італії.

 

Маленькі «смайлики», «щедрики» та «фіксики» - так любязно називають в міському палаці культури учасників дитячого хореографічного ансамблю «Тріумф». Своєю дитячою безпосередністю і усмішками вони підкорюють серця глядачів та поважного журі на різних хореографічних конкурсах.

 

Керівник  - Ірина Марчук.

 

80 танцюристів удосконалюють свої таланти в хореографічних колективах МПК, які є учасниками та переможцями міських, регіональних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Хореографічного мистецтва навчає юних вихованців – Валерія Кривомаз.

 

Діти дошкільного віку роблять перші кроки на сцені в ансамблі естрадного танцю «Калейдоскоп».

 

Школярі вивчають народні танці та основи класичної хореографії в ансамблях стилізованого народного танцю «Асорті» та «Гердан».

 

Хореографічні постановки в різних сучасних стилях представляють глядачам учасники ансамблю сучасного танцю «Фрістайл».

 

 

 

В святковій ході заснований в 2013 році в Міському палаці культури – хореографічний колектив «Оксамит». Це колектив творчих та талановитих славутчанок різного віку, різних професій, але закоханих в танець. За короткий період свого існування «Оксамит» полонив серця жителів нашого міста, а також глядачів та поважного журі на всеукраїнському конкурсі в м.Львові.  Керівник колективу – Валерія Кривомаз.

 

Багато позитивних емоцій, хороший настрій, сміх та радість дарують славутчанам учасники циркової студії «КлоунАрт». На заняттях студії вивчаються жонглювання, дресирування тварин, грим, пантоміма та фокуси. Циркові номери юних комічних артистів зі Славути були високо оцінені на конкурсі в м.Львові та отримали призове місце.

 

Керівник цього яскравого колективу – артист цирку, професіонал своє справи – Анатолій Дубов.

 

Родзинкою народної творчості Міського палацу культури є колективи театрального мистецтва: дитяча драматична студія «Арлекіно» та самодіяльний театр «Бенефіс».

Колективи є базою для  для підготовки ведучих концертних програм і тематичних вечорів, літературних персонажів для театралізації свят. Театральні мініатюри славутських акторів були високо оцінені на багатьох всеукраїнських конкурсах. Оригінальності  та самобутності постановкам додають ростові ляльки та сценічні маски виготовлені власноруч керівником колективів – Жанною Горячовою.

 Зустріч польских делегацій! 

 20 вересня в МПК відбулася зустріч делегації  з міста Гуленюва, Сулеюва, Любартова Республіки Польща.

Представникам делегацій  провели екскурсію по приміщеню Палацу культури  та продемонстрували

  невеличкий концерт творчих колективів:  «Народний аматорський" театр пісні «Сусіди», хореографічний колектив "Оксамит" та студія оригінального жанру "Клоун-Арт".

 

Міський Палац культури - творчий сезон відкрито!

Чудовим настроєм, приємними враженнями та незабутніми спогадами відзначився вечір минулої неділі.

3 вересня  в міському Палаці культури відбулося відкриття творчого сезону дитячих гуртків - «Країна талантів».

Святковий захід проходив у формі казки, де незваний гість Тугарин змій хотів викрасти скарб, та в нього це не вийшло, тому що добро перемагає зло. І він зрозумів,що найбільший скарб це талановиті діти.

Для гостей свята була проведена розважальна програма з цікавими конкурсами та забавами, у якій діти охоче приймали участь.

З нагоди відкриття творчого сезону усіх юних вихованців та керівників гуртків урочисто привітали заступник міського голови Ігор Піголь, Настоятель Свято-Покровського Храму УПЦКП отець Миколай та директор МПК – Ірина Вікторівна Марчук, яка зазначила у своєму виступі, що «Талановиті діти-це майбутнє нашої країни».

Крім того творчі колективи Палацу культури підготували та успішно презентували глядачам свої  виступи. У концертній програмі свої таланти представили: хореографічна студія «Тріумф» (керівник - І.Марчук), солісти вокальної студії «Феєрверк» Іван Пилипей, Христина Новак, Вікторія Панасюк, Мар’яна Панасюк (керівник - І.Сакалюк), ансамбль стилізованого народного танцю «Гердан», ансамбль стилізованого народного танцю «Асорті» та ансамбль сучасного танцю «Фрістайл» (керівник – В.Кривомаз), студія оригінального жанру «Клоун-Арт» (керівник - А.Дубов).

Гучними оплесками  зустрічали славутчани та гості міста всіх юних артистів.

Ще раз дякуємо усім хто завітав до нас на свято у «Країну талантів» на відкриття творчого сезону і запрошуємо бажаючих займатися в хореографічних та вокальних коллективах, а також у цирковій студії міського Палацу культури.

Фестиваль "Яскраві діти України!

31 серпня у м.Славута в міському Палаці культури в рамках міжнародного фестивалю "SANREMOJUNIOR-УКРАЇНА" відбувся обласний відбірковий тур конкурсу дитячої творчості "Яскраві діти України". Організатором відбіркових змагань та фінального конкурсу на національному рівні в Україні є ГО "Яскраві діти України", яка придбала ексклюзивні права на проведення конкурсу "SANREMOJUNIOR" в нашій державі.

У конкурсі прийняли участь юні славутчанки: Віталіна Сиротюк, Божена Поліщук та Анастасія Хамінова. Судили конкурсанток поважні судді: Мартинюк Ольга Олександрівна-методист Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, Цимбалюк Світлана Дмитрівна-завідуюча сектором управління культури національностей релігій та туризму Хмельницької ОДА, Ковальська Людмила Олександрівна-представник благодійного фонду Сергія Лобазюка "Ми поруч", які своїм рішення обрали переможця-Божену Поліщук, яка виборола перемогу до відбіркового етапу в м.Хмельницький.

Вітаємо переможницю!

Аматори Кіровоградського району на нашій сцені!

30 серпня до міського Палацу культури завітав аматорський колектив з м.Кропивницького (Кіровоградської обл.). В рамках культурно-мистецького проекту "Мистецтво до кожної оселі" артисти продемонстрували український фольклор,автентичні пісні, сучасну українську естраду та народну хореографію.

Глядачі були приємно вражені виступом колективу та аплодували стоячи!

              День незалежності України у Славуті!

24 серпня в місті Славута відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Дня незалежності України. За доброю традицією славутчани зібралися цього дня на центральній площі міста, де усіх очікувала чудова концертна програма яку розпочав муніципальний духовий оркестр.

Від щирого серця привітав з Днем незалежності міський голова Василь Сидор, подякував всім, хто працює на благо Батьківщини та рідного міста, робить його кращим, а також вручив грамоти за сумлінне ставлення до своїх обов’язків  та з нагоди святкування.

Свої прекрасні творчі виступи усім присутнім подарували колективи Міського Палацу культури, Будинку дитячої творчості, Дитячої Школа мистецтв та школи Ірини Ніколаєвої. Цікавим сюпризом та завершальною нотою концерту став гурт "Ремонт взуття".

Мирного неба над головою, міцного здоров'я та злагоди в родинах! З Днем Незалежності!

Хор ветеранів у м.Хмельницький!

23-го серпня, в рамках святкування Дня Прапора, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва провів обласний фестиваль хорів ветеранів війни та праці «Тобі, Україно, пісенний наш скарб».

 

Фестиваль проходить вже дев’ятий рік поспіль. Цьогоріч у ньому взяли участь 648 учасників у складі 24 хорових колективів з 15 районів та 5 міст області. У фестивалі прийняв участь й наш хор ветерані міського Палацу культури, за що отримали дипломи про                                                                  участь у фестивалі.

     Делегація з м.Славути у Польщі!

На запрошення бурмістра м. Сулеюв Войцеха Островскі,  делегація  Славутського міського Палацу культури  у складі директора Марчук І.В.; інструктора Коцуби Х.О.;  керівника дитягого драматичного гуртка «Арлекіно»  Скороход Ю.В.; керівника дорослого танцювального колективу «Оксамит» Ушкалова С.О.,була відряджена до м.Сулеюв Республіки Польща з метою налагодження культурної співпраці.

 

       В результаті поїздки учасники делегації презентували роботу художніх колективів МПК,а також мали змогу побачити роботу Департаменту  культури м.Сулеюв. На основі чого  було складено домовленість про співпрацю у сфері культури, зокрема обмін колективів художної самодіяльності для виступів на загальноміських культурно-масових заходах, фестивалях народної творчості, концертах.

   "Космічні пригоди"

7 серпня 2017р. до міського Палацу культури завітав цирк "Галактика" з благодійною акцією "Дивовижна космічна історія".

Програма створена за підтримки Благодійного фонду і каналу 1+1. Збір коштів для онкохворих дітей.

"Творчий вечір Інни Гармель"

23 червня у Районній бібліотеці міста відбувся творчий вечір Інни Миколаївни Гармель.

Яскрава,творча особистість "Народна артистка"м.Славути відзначила життєвий ювілей 80-річчя. Із цієї нагогди її привітали учасники хору ветеранів та директор міського Палацу культури.

              "Щенячий патруль"

19 червня до міському Палаці культури завітали ляльки-велетні з дитячою виставою «Щенячий патруль» за участю героїв з улюбленого мультфільму. "День і ніч вам на допомогу

летить патруль щенячий,коли трапилось лихо не плач і не сумуй! Райдер та його чотириногі друзі поспішають тебе врятувати! Райдер, Маршал, Кріпиш, Гонщик, Скай! Ми уже в дорозі!"

  Усі дітки весело та гарно провели час, вони щиро раділи та спілкувалися з усіма персонажами, а після вистави кожен мав можливість сфотографуватися з улюбленим героєм.  

16 червня у міському Палаці культури відбулися святкова концертна програма з нагоди Дня медичного працівника.

Привітав “винуватців свята” міський голова Василь Сидор та заступник міського голови Ігор Піголь.

Василь Богданович висловив слова подяки та вдячності працівникам медичної галузі, які щоденно віддають себе благородній справі – збереженню життя і здоров’я громадян.Урочисте дійство з нагоди Дня медичного працівника продовжилося святковим концертом, підготовленим хореографічними та вокальними колективами міського Палацу культури.

                 Зірка у нашому місті!

9.06.2017р. до міського Палацу культури завітав відомий Народний артист Віктор Павлик, який зібрав небайдужих славутчан та гостей міста на сольний концерт.

Дякуємо артисту за щирі емоції, неперевершену гамму почуттів, романтичний настрій та душевні пісні!

«Зелені святки»

Зелені свята – дуже давнє народне дохристиянське свято, яке символізує остаточний прихід літа. Це завершення весняного і початок літнього календарного циклу. В основі Зелених свят тисячі років лежали культ рослинності і магія заклинання майбутнього урожаю.

З нагоди такого свята 6 червня у міському Палаці культури відбулась святкова концертна програма під назвою «Зелені святки» для гостей та учасників клубу «Скарбниця».

Розпочалось свято у формі театралізованого дійства на якому учасники клубу разом із дітьми ( учасниками дитячого драматичного гуртка «Арлекіно») інсценізували стародавній обряд прикрашання Куста, а супроводом до дійства став проникливий спів учасників церковного хору Свято-Покровського храму  УПЦ КП.

Творчий вечір був збагачений сузір’ям славутських талантів: чарівна Тамара Мазур, креативна Зоя Стрихарчук, захоплююча Марія Караван, дзвінкоголоса Галина Бендюг, артистична Інна Гармель та неординарний Микола Матусець.

Приємно відзначити що учасниками програми стали сімейні дуети: подружжя Галина та Василь Прокопчук, подружжя Віра та (баяніст-віртуоз) Микола Максимчук, а також батько та син - Василь та Віктор Цисарчуки, для яких даний виступ був дебютом.

Гармонійно вплелася в програму гумористично-танцювальна композиція від Віри Троцюк. Веселими жартами піднімали настрій наші відомі місцеві гумористи: Василь Прокопчук, Зоя Стрихарчук та Людмила Палій, яка завітала в «Скарбницю» із с.Марачівка. Надзвичайним колоритом прикрасили свято виступи: народного аматорського хору ветеранів, а також  чоловічої та жіночої вокальної груп під керівництвом Анатолія Моторного.

 Свої виступи присутнім подарували також юні таланти з хореографічної студії «Тріумф» та ансамблю сучасного танцю «Фрістайл» МПК, учасниця волонтерської школи Ірини Ніколаєвої - Віталіна Сиротюк.

Увазі глядачів були представлені виставки вишитих бісером картин, ікон, рушників та одягу для маленьких українців від майстрині Галини Сингаївської. А картини виготовленні в японській техніці «канзаші» (це плетіння та вишивка зі стрічок та атласних тканин) презентувала місцева майстриня Галина Семенюк, яка, до речі, ще й виготовляє ляльки-травнички(обереги) та оригінальні прикраси для дівчаток.

Бажаними гостями в клубі стали муніципальний духовий оркестр (диригент Георгій Білоус ) та його солістка - Ірина Ніколаєва. 

"Країна дитинства"

1 червня у перший день сонячного літа на площі м.Славути відбувсь святковий коцерт присвячений Дню захисту дітей. На такому веселому заході виступали й наші талановиті артисти: студія оригінального жанру "Клоун-Арт", хореографічна студія "Тріумф", ансамбль стилізованого народного танцю "Асорті", вокальний ансамбль "Сувенір" та солісти студії "Феєрверк".

 Ми впевнені, що свято залишило незабутні враження у серці кожного маленького славутчанина!

«Казкова країна в міському Палаці культури»

28 травня в міському Палаці культури відбулося дитяче театралізоване дійство в рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, під назвою «Красуня та Чудовисько». Вихованці та керівники колективів влаштували феєричне незабутнє свято - свято мистецтва, краси, музики і таланту, порадували всіх присутніх в залі  чудовим настроєм, приємними враженнями та незабутніми спогадами.

         Новітніми стилями та традиційними народними танцями дивували усіх присутніх  «Гердан», «Фрістайл», «Асорті» (керівник Валерія Кривомаз) та «Тріумф» (керівник Ірина Марчук). Прекрасним співом відзначились солісти вокальної студії «Феєрверк» та молодша група ансамблю «Сувенір» (керівник Ірина Сакалюк). Казковими ведучими свята були учасники дитячого драматичного гуртка «Арлекіно» (керівник Юлія Скороход),а  яскраву посмішку у глядачів викликали  веселі клоуни з студії оригінального жанру «Клоун-Арт» (керівник Анатолій Дубов).

      З нагоди закриття творчого сезону усіх юних вихованців та керівників гуртків урочисто привітала директор МПК – Марчук Ірина Вікторівна, яка зазначила, що «багато здобутків вже досягнено і багато ще попереду в кожного з нас, але мистецтво, яке дарують нам діти, це одвічне свято - свято радості і надії,адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань, саме їхні усміхнені обличчя  та палаючі очі дарують нам незабутні хвилинки щастя. Ірина Вікторівна виразила слова вдячності керівництву міста, всім працівникам закладу та нагородила Подяками самих активних батьків, зауваживши, що їх  сприяння та підтримка у роботі є основою успіху всіх дитячих колективів».

Зі сльозами на очах гуртківці та керівники МПК привітали випускницю, що ще з малечку займалася в хореографічному колективі «Фрістайл» - Наталію Лавренюк.  А завершальною нотою концерту стала весела пісня «Хай щастить Вам, люди добрі!» під яку всі творчі колективи вийшли на сцену та влаштували феєричне шоу бульбашок.

         Особлива подяку адміністрація МПК висловлює  спонсорам, які люб’язно погодилися підготувати солодкі призи вихованцям-це ВАТ «Хлібозавод» на чолі з директором Панчуком Іваном Дмитровичем та кав’ярні «Антре» господарем якої є талановитий артист Дубов Анатолій Анатолійович.

"Лісапетний Батальйон" у Славуті

27 травня до нас завітали чудові,веселі та забавні артистки "Лісапетний Батальйон".

Цікава програма чекала глядачів від голови батальйону "Мамані комбат"-Наталії Фаріон,яка між виступом розповідала веселі анекдоти. Дякуючи за насичену концертну програму присутні стоячи аплодували гучними оплесками. 

«Бенефіс» 

25 травня 2017 року у м. Хмельницький відбувся обласний конкурс інсценізованої пісні, прози та поезії.  Організатором фестивалю став Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.Такий фестиваль відбувся вперше. Конкурс став майданчиком для обміну досвідом та творчими ідеями, оскільки націлений на активізацію роботи закладів культури області у напрямку естрадної режисури та театралізації мистецьких заходів, а також на підтримку та удосконалення виконавської майстерності і сценічного мистецтва колективів та окремих виконавців.У конкурсній програмі брали участь драматичні колективи з міських та районних закладів культури  Хмельницької області. Учасниками фестивалю-конкурсу були представлені  різноманітні сценічні театралізовані постановки на основі художніх творів з використанням усіх жанрів та видів мистецтва.

Прийняв участь у цьому конкурсі і наш славутський театральний колектив для дорослих «Бенефіс» міського Палацу Культури з цікавим уривком  з твору М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки.  Високий рівень постановки та режисерське рішення  керівника гуртка, Ірини Марчук, разом з яскравою  емоційною грою акторів були відзначені членами та головою суддівської колегії Дмитром Гусаковим, професійним режисером народного аматорського театру «Дзеркало» Хмельницького МБК. Вони завоювали друге призове місце в драматичному жанрі. Журі конкурсу відзначили  професійну хореографічну та вокальну майстерність виконавців,досконало побудовану композиційну постановку, яскраві костюми та доречні декорації , завдяки чому було створено переконливий сценічний образ всієї інсценізації.

Колектив «Бенефіс» та директор МПК Марчук І.В. дякують за фінансову підтримку спонсорам, які допомогли в організації  поїздки, ДП «Славутський лісгосп»  на чолі з директором Сапожником В.В. та кав’ярні «Антре» з керівником Дубовим А.А.

 "Брама" у Славуті

22 травня на запрошення міського голови до Славути завітали надзвичайно позитивні і талановиті люди, представники інтернаціонального театру «Брама» з містечка Голенюв (Польща),які  завітали ще  й у міський Палац культури де їм була невеличка культурна екскурсія. Гості були приємно враженні красивим інтерєром, мали змогу потрапити на репетицію маленьких талантів  студії "Тріумф",які не залишили байдужим нікого з присутніх.

На прощання, гості пообіцяли обов’язково повернутися до Славути зі своїми спектаклями та виступити на нашій сцені.

        ПЕРЕМОГИ МАЛЕНЬКИХ ТАЛАНТІВ

Наймолодші учасники із хореографічного колективу "Тріумф" та учасники студії оригінального жанру"Клоун-Арт" стали лауреатами ІІ премії у відповідних категоріях (Молодша дошкільна група та середня шкільна) Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв "Юні таланти України 2017", який відбувся у м.Львові 13-14 травня 2017 року. У фестивалі приймало участь понад 2000 колективів із багатьох областей України. Серед членів журі почесні працівники культури: Мар'ян Шуневич- голова журі. Народний артист України, Марк Орловський-голова журі.Заслужений діяч естрадного мистецтва України.Продюсер народного артиста України "МАЕСТРО"Григорія Чапкіса , Олег Лихач-Народний артист України.Соліст львівського академічного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької, Валерій Шевчук-Заслужений діяч естрадного мистецтва України.Хореограф та постановник, Олена Ілющенкова-танцівниця основного складу"Балету життя", Олена Корнєєва-автор та виконавець ,член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Олег Климович-телепродюсер.Директор музичних та літературних програм телебачення ТРК"Львів", Ігор Нетлюх-голова провління ВГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга".

 

Було важко здобути перемогу серед професійних колективів, проте вдача посміхнулася нашим славутчанам. І, як результат плідного старання дітей і кропіткої праці керівників (Ірини Марчук  - студія "Тріумф" та Дубова Анатолія-"Клоун-Арт"), діти отримали довгоочікувану та бажану перемогу, а творчий здобуток керівників колективів відзначено Почесними грамотами за високопрофесійну  плідну діяльність та подвижництво в галузі культури і мистецтва. Бажаємо нових здобутків та перемог нашим славутським талантам!!!

"Шпилячсті кобзарі" у нашому місті

13 травня до нашого міста завітали чудові бандуристи з гурту "Шпилясті кобзарі". Гурт виконує кавер-версії світових хітів та українських народних пісень, використовуючи український народний інструмент — бандуру.  

Глядачі оплесками віддячили хлопцям за подарований чудовий настрій.

"День матері"

 13 травня у міському Палаці культури відбувся благодійний концерт, організований Будинком дитячої творчості. Святковий захід був присвячений Дню матері, який цьогоріч припав на 14 травня. Вихованці БДТ разом зі своїми наставниками привітали мам, бабусь  та  усіх жінок  із  таким теплим весняним святом чудовою концертною програмою.

 60-річчя Дитячої школи мистецтв

12 травня в міському Палаці культури Дитяча школа мистецтв відзначила свій ювілей-60 років.

З нагоди цього славного ювілею висловлюю щирі слова подяки керівництву школи, викладацькому складу, технічним працівникам, учням та батьківській громадськості за вагомий внесок у розвиток української культури.

 

"Сині лицарі"

11 травня до міського Палацу культури завітали почесні гості – делегація з Німеччини, Австрії, а також представники керівництва Хмельницької обласної поліції в особі начальника поліції Миколи Семенишина та заступника начальника поліції Василя Остапчука. Іноземну делегацію представляли 9-ть учасників міжнародної організації «Blue Knights» («Сині лицарі») – некомерційного братського клубу мотобайкерів, який складається з активних співробітників правоохоронних органів у відставці. Зустрічали гостей вихованці Будинку дитячої творчості та Дитячої школи мистецтв організували присутнім насичену українським патріотизмом пісенно-танцювальну програму, яка вразила гостей національним колоритом.

  «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»

9 травня в міському Палаці культури відбувся урочистий концерт присвячений  Дню Перемоги

Прекрасним початком заходу стала  хореографічна композиція «Квітка душа»-у виконанні хореографічних колективів МПК.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги усіх славутчан урочисто привітав міський голова Василь Богданович Сидор, голова міської ради ветеранів війни та праці В.Пономарьов, військовий комісар підполковник М.Євтушок.

Залишив відгук у серцях присутніх виступ народного аматорського хору ветеранів, який виконав пісні  «Повертали хлопці з походу» , «А льон цвіте», «Земле, моя земле» ,«Победа».  Солістка МПК  Ірина Марчук виконала  пісню «Перемога» у супроводі хореографічного колективу "Оксамит", також глядачам було презентовано хореографічні постановки "Сонце Перемоги"- ансамбль сучасного танцю «Фрістайл», " Полька з підхвицьом "-хореографічний колектив "Оксамит".

Незабутні емоції залишились і від пісень солістів МПК Івана Пилипея-«Соколята», Нікіти Ішмуратова-«Ой полечко,поле» та тріо «Елегія»-«Отча сторона», адже немає нічого чарівнішого, ніж пісня, що ллється від чистого серця!

Також зі святом вітали й вихованці БДТ (ансамбль народного танцю «Дивосвіт», гурток спортивно-бального танцю «Грація») та ДШМ (хореографічний колектив "Волошки", ансамбль скрипалів та ансамбль «Мікстур»).

На завершення концертної програми Муніципальний духовий оркестр подарував чудову композицію "Друзі-однополчани". Саме на цій піднесенній ноті під овації публіки та вигуки «Браво!» завершився урочистий концерт.

"Зірка" у намому місті.

 

1 травня у міському Палаці культури відбувся сольний концерт Петра Чорного. Вже багато часу, як співак та композитор радує українців своїми піснями.

Шанувальники артиста мали нагоду взяти автограф у співака, та ще довго наспівували  пісні цього виконавця. Сольний концерт неперевершеного Петра Чорного, залишив по собі лише приємні спогади! Дякуємо за чудовий та прекрасно проведений час!

"Соняшник - 2017"

На передодні травневих свят в міському Палаці культури відбувся  ІІ Регіональний конкурс солістів вокалістів «Соняшник», який проводився в рамках святкування 400-річчя першої згадки про м.Славута.

У конкурсі взяли участь 51 учасник, які представили свої таланти у жанрах академічного,народного та естрадного співу. Відкрила фестиваль директор міського Палацу культури Марчук Ірина Вікторівна та побажала всім учасникам непохитної віри у свої сили,творчих досягнень,подальшого розвитку в сфері культури та нових перемог. Оцінювали творчість учасників поважне журі: директор міського Палацу культури - Марчук Ірина Вікторівна, викладач Хмельницького музичного училища ім. Заремби - Галина Грушка та музичний керівник ЗОШ №1 – Куницька Жанна.

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотою за участь. Серед такого різнобарв'я талантів обирати кращих  серед кращих було досить складно, але конкурс є конкурс - і рішення журі було   одностайним.

Отже переможцями конкурсу "Соняшник" у 2017 році стали:

Естрадний жанр 1 - вікова група (6-9 років)

 

І місце – Каращенко Кароліна  «Червона калина»  (м. Нетішин)

ІІ місце – Громова Валерія «Василечки» (м.Шепетівка)

ІІІ місце – Тимошенко Анастасія «Я маленька господиня» (м.Шепетівка)

               – Гордєєва Маргарита «Посмішка» (м.Нетішин)

 

Естрадний жанр 2 - вікова група (10-13 років)

 

І місце – Новак Христина «Лети моя пісне»  (м. Славута)

ІІ місце – Климчук Анна «Мальви» (м.Славута)

       Трохимчук Анастасія «Мамині очі» (м.Шепетівка)

ІІІ місце – Войцеховська Дарʼя «Мій край» (м.Славута)

               – Пилипей Іван «Музика рідного дому» (м. Славута)

 

Естрадний жанр 3 - вікова група (14-18 років)

 

І місце – Оніщук Ірина «Знаю чи не знаю»  (м. Славута)

ІІ місце – Семенюк Олена «Лелеча доля» (м.Славута)

       Левчук Марина «Країна мрій» (м.Нетішин)

ІІІ місце – Арнаутова Катерина «Вільна» (м. Нетішин)

                – Лукащук Оксана «Україна-вишиванка» (с.Малий Скнит)

 

Народний жанр 1 - вікова група (6-9 років)

 

І місце – Горбатюк Вікторія  «Задумала стара баба»  (м. Славута)

ІІ місце – Власюк Валерія «Ой пряла б я куделицю» (м.Славута)

ІІІ місце – Матвійчук Ірина «Я у мами одна була» (м.Славута)

 

Народний жанр 2 - вікова група (10-13 років)

 

І місце – Новак Назар  «Розвивайся, ой да сухий дубе»  (м. Нетішин)

ІІ місце – Завішальна Мирослава «Через сад - виноград» (м.Славута)

ІІІ місце – Коваленко Маріна «Сонечко сходить» (м. Нетішин)

 А володаркою головного призу Гран-прі стала – учасниця естрадного жанру 1 - вікової категорії –Лукашук Олександра «Жду-чекаю» (м.Шепетівка)

Міський Палац культури  висловлює подяку магазин "Добробут" за подарунки переможцям фестивалю.

 

Тож бажаємо нашим учасникам успіхів,творчої наснаги й надалі приймати участь у культурному житті міста.

               Хмельницький театр у Славуті

21 квітня до міського Палацу культури завітав Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім.Старицького та презентували славутчанам дві вистави "По щучому велінню" та "Як наші діди парубкували".

Артисти створили справжні емоції, прості й складні людські стосунки, показ життя, таким, як воно є.

Дякуємо за чудові вистави!

"СМІХ ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ!"

З нагоди Дня сміху учасники студії ''Клоун-Арт'' Славутського міського Палацу культури та їх керівник Анатолій Дубов провели акцію ''Сміх продовжує життя''.Забавні та веселі клоуни пройшлися містом, вітаючи перехожих та відвідали дитяче відділення лікарні, де розважили цікавими фокусами хворих дітлахів. Така акція відбулася в нашому місті вперше. Тож бажаємо всім гарного настрою та яскравих посмішок!!!

"Писанка - веселковий цвіт"

18 квітня на території біля міського Палацу культури відбулося святкове театралізоване дійство "Писанка -веселковий цвіт". Захід проходив в рамках обласного конкурсу відродження народних традицій та декоративно-прикладного мистецтва "Доторкнися до душі свого народу". Організатори свята - Управління культури ВК СМР та заклади культури. В програмі свята: традиційне обрядодійство "Ой, весна наша красна", музично-розважальна програма, страви української традиційної кухні, виставки та майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва. Почалося свято з привітань міського голови - Василя Сидора та благословіння духовних наставників отця Миколая - настоятеля УПЦ КП та отця Павла - настоятеля УГКЦ. Цікава та насичена цікавими художніми номерами була концертна програма заходу, підготовлена працівниками міського Палацу культури. Справжні традиційні веснянки продемонстрували учасники фольклорного гурту "Щедрик", старовинний танець "Поліська полька з перетупом та підхвицьком на два боки" відродили учасниці дорослого танцювального колективу "Оксамит", давню славутську пісню "Світить місяць" подарували славутчанам подружжя Василя та Галини Прокопчуків. Тут можна було почути справжню славутську легенду "Про святе джерело" переповідану Марією Караван та дивовижну казку "Про жорна" переказану славутським казкарем Романом Бачинським. Прекрасний спів та колоритні танці працівників та гуртківців Палацу культури, як завжди, порадували наших вдячних глядачів. Родзинкою програми став жартівливий сюжет від дитячої студії оригінального жанру "Клоун-Арт". Загалом, на великодньому святі кожен зміг знайти собі забаву до душі. Тож захід став неординарною та незабутньою подією для всіх славутчан.

                        "З Кобзарем у серці"

У рамках відзначення 203-ї річниці від Дня народження великого українського поета, філософа та просвітителя Т.Г. Шевченка, 9 березня на площі біля Будинку рад відбулася загальноміська поетична акція «З Кобзарем у серці», яка проходить уже другий рік поспіль.

Cлавутчани побили торішній рекорд власного виконання творів поета. Відтак, на відміну від 62-х творів Кобзаря, прочитаних з головної сцени нашого міста у 2016-му році, цього року їх кількість склала 75.

До речі, наймолодшою учасницею поетичної акції «З Кобзарем у серці» стала Поліна Худік, якій виповнилося 3,5 роки, а найповажнішою – голова жіночої ради Славути Марія Караван.

До того ж, понад 200 славутчан вперше виконали всесвітньо відому пісню “Реве та стогне Дніпр широкий” разом.

Алла Кудлай у нашому місті

25 лютого у Міському Палаці культури відбувся сольний концерт заслуженої народної артистки України Алли Кудлай. Вже більше ніж тридцять років, як співачка радує українців своїми піснями. Уже не вперше Алла Петрівна бувала у нашому краї, так і цього разу славутчани із нетерпінням чекали на неї, адже вільних місць у концертній залі не було. Також на концерті був присутній син співачки заслужений артист України Максим Кудлай, який також потішив глядачів своїми виступами. З чудовим почуттям гумору та прекрасним темпом ритму Алла Кудлай продовжувала тримати палку атмосферу у глядацькому залі.Час минав настільки швидко, що глядачі не зогляділись як пройшла концертна програма. Шанувальники мали нагоду взяти автограф у співачки, та ще довго наспівували знамениті пісні улюбленого виконавця. Сольний концерт неперевершеної Алли Кудлай, залишив по собі лише приємні спогади! Дякуємо за чудовий та прекрасно проведений час!

           "На милування нема силування"

24 лютого у міському  Палаці культури відбулась вистава коломийського академічного обласного українського драматичного театру "На милування нема силування". Перш за все, хочеться сказати, що театральне мистецтво-це своєрідне художне дзеркало життя. І нам випала чудова нагода побачити на власні очі пречудове дійство. У продовж усієї вистави глядачі із захопленням спостерігали за дійством на сцені, переживали  за героїв і сміялись із їхнього гумору.  У кінці всього дійства зал заполонили оплески людей, на знак подяки за неперевершену виставу, яка дуже сподобалась славутчанам і  гостям міста. Сподіваємось ,що ми ще не одноразово  побачимо цей театр, для того щоб насолодитися справжнім витвором театрального  мистецтва.

    Обласний Огляд художньої самодіяльності

23 лютого у міському Палаці культури відбувся заключний обласний конкурс-огляд художньої самодіяльності та виставка декоративно-прикладного мистецтва колективів позашкільних та навчальних закладів Славути, який проходив у рамках відзначення 400-річчя нашого міста.

 Оцінювали виступи юних талантів члени журі – заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, методисти навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Центру Віта Барабаш, Оксана Митко та Вікторія Тарасюк. Подивившись лише на одну концертну програму, можна зробити висновок: освіта Славути має розвиток, тут виховуються талановиті українці.

Своє захоплення виступами висловили: міський голова Василь Сидор, начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, які подякували викладачам закладів за плідну працю, батькам за гарне виховання та підтримку, а також вихованцям за те, що щороку достойно презентують рідне місто.

    Брати Капранови у нашому місті

22 лютого у міському Палаці культури відбулась зустріч шанувальників українського слова братів Капранових – відомих українських письменників, видавців, публіцистів, громадських діячів.

Під час зустрічі відбулась презентація нової книги письменників «Забудь-річка». Назва роману «Забудь-річка» походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих і мертвих. Разом із романом письменники представили збірку оповідань «Я like Україну" та "Історія Незалежної України" яку  автори вмістили у 80-ти сторінках і подали оригінальним способом: історичні факти у малюнках, фото та на мапах з простим  та зрозумілим текстом.

Дякуємо за чудовий настрій та приємну атмосферу зустрічі!

               Герої Небесної Сотні

20 лютого у Славуті біля памятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг реквієм знагоди вшануванню учасників Революції гідності.

Розпочався захід словами ведучої Ірини Марчук, виступами учасників драматичних колективів міського Палацу культури та пісенною композицією «Серце плакало» у виконанні Ірини Сакалюк.Вшанувати героїв, які поклали свої голови на київському майдані Незалежності, зібралося багато небайдужих славутчан – представники громадських і політичних організацій, трудових і учнівських колективів, а також міської влади.

Звернулися до присутніх міський голова Василь Сидор,голова громадської організації «Славутська міська рада жінок» Марія Караван та голова громадської організації «Рідна Славутчина» Роман Бачинський.На завершення мітингу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та запалали лампадки.

Я – Славутчанин і я цим горджуся!

27 січня в міському Палаці культури відбулася грандіозна дитяча концертна програма «Я – Славутчанин і я цим горджуся»,  яка проходила в рамках 400 річниці першої згадки про місто Славута.

Ведучі концерту (учасники театрального колективу «Бенефіс» Христина Коцуба та Дарина Соболевська), в образах героїв Нюши і Кроша з улюбленого мультфільму «Смішарики» швидко підняли настрій усім глядачам своєю веселістю, та створили незабутню казкову атмосферу.

Своїми творчими виступами усіх присутніх привітали: учасники вокального ансамблю «Сувенір», виконавши чудові пісні «Пісня щастя» та «Побажання»; наймолодші артисти - учасники хореографічної студії «Тріумф» порадували  присутніх надзвичайно яскравими хореографічними постановками «Божья коровка», «Барбарики», «Смайликі» та «Щедрик», а мелодійним звучанням голосів зачарували глядачів солісти студії естрадного співу «Феєрверк»: Олена Хведорук, Вікторія Панасюк, Христина Новак, Іванна Семенюк та Нікіта Ішмуратов   (у супроводі ансамблю народного стилізованого танцю «Гердан»), Ксенія Кудряшова (у супроводі хореографічної студії «Тріумф»), Ірина Оніщук (у супроводі ансамблю сучасного танцю «Фрістайл»), Мар'яна Панасюк у супроводі ансамблю народного стилізованого танцю «Асорті»,  який виконав в концертній програмі ще два чудові танці - гавайський танець «Хула» і кумедний  дитячий танок «Лолі Поп». Романтичну атмосферу Японії створили на сцені учасники ансамблю народного стилізованого танцю «Гердан» виконавши танець з віялами «Фантазія», а хореографічною постановкою «Вище неба» вітали глядачів учасники ансамблю сучасного танцю «Фрістайл».

            Також на святі відбулося захопливе  шоу мильних бульбашок та комічна ілюзія «Магічні квіти», яку підготували учасники циркової студії «Клоун-Арт». Прекрасною інсценізацією уривку з улюбленого мультфільму «Жив був пес»  презентували себе учасники драматичного колективу «Арлекіно», які дуже сподобались глядачам та отримали гучні оплески  і вдячні виклики «Браво».

 

Завершальним акордом святкового заходу була прекрасна пісня «Я у Славуті живу» яку виконала новостворена вокальна група «Славутина» та всі учасники концерту. Цей день став своєрідним звітом дитячих творчих колективів МПК та яскравою візитівкою для усіх бажаючих співати, танцювати, творити та розкривати свій талант. Дякуємо усім хто завітав до нас на свято. 

День Соборності України

20 січня в міському Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт до Дня Соборності України.    

Розпочалося свято літературно-хореографічною композицією «Україна єдина». Представляючи різні регіони України учасники  ансамблю сучасного танцю «Фрістайл» та театрального колективу «Бенефіс» - Ірина Марчук, Павло Медведюк, Дарина Соболевська, Нікіта Ішмуратов своєю творчістю показали всім , що народ України хоче миру і єдності.

З нагоди Дня Соборності України усіх славутчан урочисто привітав міський голова Василь Сидор, та депутат міської ради, потомок Левка Бачинського, який підписував Акт Злуки у 1919 році в місті Києві Роман Бачинський.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх патріотів, які поклали свої життя у боротьбі за волю, незалежність і соборність України.

Свою творчість і таланти подарували присутнім учасники святкового концерту: солісти вокальної студії «Феєрверк» Іван Пилипей («Музика рідного дому»), Вікторія Панасюк («Україна моя молода»), Нікіта Ішмуратов («Полечко, поле»);  «Народний аматорський» хор ветеранів («Моя Україна»), солісти міського Палацу культури Дарина Соболевська («Рідна Україна») та Леся Мельник («Україно моя»);  ансамбль народного стилізованого танцю «Гердан» («Аркан»)  та хореографічний колектив «Оксамит» («Ліричний візерунок», кримсько-татарський народний танець «Ільхам»); новостворений вокальний гурт «Славутина» у складі Оксани Степанюк, Ірини Марчук і Дарини Соболевської («Волинь») та вокальне тріо «Елегія» у складі Ірини Сакалюк, Світлани Нетикши і Лариси Холод («Під дубом столітнім»); муніципальний духовий оркестр («Брас-Квінтет» та «Українські візерунки»).

 

           Завершальним акордом святкового заходу стала  вокально-хореографічна композиція «Слава Україні» за участю солістів та  хореографічних колективів міського Палацу культури.

«Симфонічний оркестр у нашому місті»

19 січня 2017 р. до міського Палацу культури завітав Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії.

Оркестр виступав під орудою австрійського диригента Парвіза Яхьяві, який співпрацював із Загребською та Словацькою філармоніями, колективом «Mozarteum»  у Зальцбурзі, брав участь спільних творчих проектів з українськими оркестрами. Завдяки його натхненним інтерпретаціям, концерт став прекрасним подарунком усім шанувальникам класики, адже його прикрашали справжні світові перлини, широко знані, улюблені меломанами золоті сторінки творчості Петра Чайковського.

 

         Глядачів зібралось досить багато, усі були в захваті від неповторної, мелодійної гри на інструментах. Концертну програму відкривала музика одного з найфантастичніших та найдосконаліших творінь світового мистецтва балету «Лебедине озеро», Симфонія № 4, F-moll, ор. 36 у чотирьох частинах. Ми завжди раді бачити вас у нашому місті та насолоджуватись неперевершеними мелодіями світових шедеврів, дякуємо що завітали.

 Головна Новорічна казка міста

Чудовий новорічний подарунок для кожного маленького славутчанина підготувало Державне Підприємство "Дирекція пересувних циркових колективів України" (м. Київ), яке завітало до міського Палацу культури 13 січня із розважальною шоу-виставою "Головна Новорічна Казка Міста".

Прем'єрна, театралізована, естрадно-циркова шоу-вистава за участю професійних акторів, учасників та фіналістів теле-шоу "Україна має талант", найкращих артистів Державного цирку, які в образах улюблених дітьми ,кумедних героїв казок і мультсеріалів створили усім присутнім атмосферу новорічного свята та феєрверк позитивних емоцій.

Усі бажаючі не лише змогли побачити, але й безпосередньо прийняти участь у грандіозній шоу-виставі з вражаючими цирковими трюками, з грайливими дресированими тваринами, з дивовижними ляльками-велетнями та казковими Санта Клаусом і Снігуронькою.

Велика кількість сюрпризів та незвичайних спец-ефектів, яскраві авторські костюми, казковий грим, органічна гра артистів подарували чудові спогади і гарний новорічний настрій не тільки маленьким глядачам, а й дорослим.

Славутчани зустріли разом 2017 рік

 

1 січня – в Новорічну нічна центральній площі міста відбулася святкова розважальна програма з привітаннями від Снігуроньки та Діда Мороза,у ролі яких виступили Валерія Кривомаз та Роман Бачинський. Також Р. Бачинський, як Радник міського голови, передав славутчанам вітання зі святом від міського голови В. Сидора, побажавши усім в новому році забути всі негаразди і розпочати цей рік з миром у серці і теплотою у душах.Не забули славутчани в цю радісну мить згадати всіх тих,  хто в даний час зі зброєю в руках оберігає нас і нашу державу на Сході України. Святкового настрою всім додавала ведуча заходу Дарина Соболевська, яка організувала найвеселіший в місті новорічний хоровод, найгучніше спільне привітання та найдовший "новорічний танцювальний потяг". Підняв тонус славутчанам запальний новорічний флеш-моб, який провела Валерія Кривомаз. Загалом свято вдалося на славу. Щасливого усімНового Року!

В Славуті урочисто відкрили оновлений історичний музей

16 грудня у нашому місті після реконструкції відбулося відкриття історичного музею. Ведуча заходу Ірина Сакалюк ознайомила присутніх з історією його створення та етапами його розвитку. Почесне право перерізати червону стрічку та відкритионовлену експозицію музею було надано міському голові Василю Сидору, який привітав усіх присутніх, із такою важливою подією для нашого міста. Директор музею Сергій Андрощук провів цікаву екскурсію історичними стежками життя Славутчини усім присутнім, а також представив нові тематичні стенди і експонати.

 

 

Благодійний концерт у нашому місті

26 грудня у міському Палаці культури відбувся благодійний концерт  Олесі Рай – чотирьохкратної Лауреатки І ступеня Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестиалів під назвою «Моя любов для тебе». До нас завітали справжні «Подільські соловейки» (вихованці дитячої музичної школи Ім. Миколи Кондратюка: Ліза Вознюк, Артур Вялушкін та Вадим Маєвський), які подарували усім присутнім сонячні пісні і гарний настрій.

 

Ведучою концерту була Діана Клепацька – директор Старокостянтинівського міського Будинку культури. Олеся Рай не тільки потішила присутніх своїм співом а й продекламувала свої авторські вірші. Також на концерт були запрошені Славутські «соловейки»: Марія Караван та Зоя Стрихарчук, які заспівали дуетом авторську пісню «Душа поета». За словами організаторів концерту усі зібрані кошти підуть на реабілітацію поранених в АТО та на підтримку концертного турне по шпиталях та в/ч України.

 

Привітали енергетиків із         професійним святом

23 грудня у Міському палаці культури відбувся святковий захід, присвячений Дню енергетика.Працівників Славутського РЕМу ПАТ «Хмельницькобленерго», ветеранів енергетичної галузі привітав начальник Славутського РЕМу Олександр Гетьман.

Із вітальним словом до працівників РЕМу звернулися міський голова Василь Сидор, заступник голови Славутської районної державної адміністрації Петро Притуляк та заступник голови Славутської районної ради Олексій Лавренчук. За сумлінне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня енергетика кращі працівники РЕМу були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Насиченою концертною програмоюпривітали усіх присутніх творчі колективи міського Палацу культури,а саме: ансамбль стилізованого народного танцю «Гердан» – танцем «Веснянка», хореографічний колектив «Оксамит» – танцем «Ретро». Мелодійним вокалом тішили присутніх чарівні солісти: Ірина Марчук –піснею «Закохана жінка», Леся Мельник – піснею «Ріка-печаль», вокальне тріо «Елегія» у складі Ірини Сакалюк, Світлани Нетикши та Лариси Холод – піснею «Мамині яблуні», вокальний дует у складі Ірини Марчук та Оксани Степанюк – піснею «Вільна душа», соліст вокальної студії «Феєрверк» Нікіта Ішмуратов у супроводі ансамбль сучасного танцю «Фрістайл» виконав пісню «Скажи гітара». Миттєво підняли настрій глядачамучасники театралізованого колективу «Бенефіс» Жанна Горячова та Анатолій Дубов своєї кумедною синхробуфонадою «Муха». Не обійшлося й без улюбленого нашими славутчанами народного театру пісні «Сусіди», які заспівали жартівливі пісні «Покохала дідуся» і «Живеш в селі вирощуй сало».

Працівникам-ветеранам РЕМу були вручені квіти та новорічні подарунки.

 

 

«Свято пирога» у нашому місті

Нещодавно у міському Палаці культури усі бажаючі гості та учасники клубу «Скарбниця» мали нагоду насолодитися цікавими гумористичними номерами та скуштувати смачну домашню випічку місцевих господинь на різнобарвному неординарному заході «Свято пирога».

Ведучою святкової програми була Тамара Мазур, яка впродовж усього свята була гоноровою та веселою господинею, і ні на мить не давала гостям сумувати. Оригінальні виступи подарували усім присутнім члени клубу. Марія Караван розповіла про давні традиції українців у ніч на Андрія, про значимість Калити та про обряди й гадання наших предків. Галина Бендюг зачарувала присутніх своїм голосистим співом. Справжньою потіхою на святі були веселі жартівливі виступи Зої Стрихарчук, Миколи Матусця, Віри Троцюк, подружжя Василя та Галини Прокопчуків. Своїм авторським шедевром порадувала Людмила Палій, яка вперше долучилася до команди «скарбників». Музичною  «родзинкою» свята став виступ талановитого подружжя Миколи і Віри Максимчуків. Протягом вечора милозвучно лунали у Палаці культури українські народні пісні у виконанні учасників «Народного аматорського» хору ветеранів під керівництвом Анатолія Моторного.

Усі присутні були щиро вдячні за отриману приємну атмосферу, за щирий сміх та позитивні емоції, за традиційне кусання Калити та за чудові смаколики, якими змогли почастуватися.

                      Відкриття головної ялинки м.Славути

19 грудня на площі біля Будинку рад відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. 

Від імені Славутської міської ради, з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами славутчан привітав міський голова Василь Сидор. 

У свою чергу Святий Миколай, у супроводі прекрасних янголят, побажав городянам щасливого Різдва та здійснення найзаповітніших бажань. 

А творчі колективи міського Палацу культури порадували присутніх на заході яскравою концертною програмою.

 

Театр ілюзій дивував славутчан

18 січня до міського Палацу культури завітала творча команда театрально-ілюзійного шоу з Черкаської області, яка подарувала славутчанам виставу «Театр ілюзій».

Головні герої вистави – домовик Кузя та Капелюшник з новели «Аліса в Країні чудес». Кузя - бешкетник по натурі, який проживає у будинку самого дивакуватого Капелюшника, іпоки хазяїна немає в дома Кузявесело перевертаєвверх ногами все, що є в будинку.Упродовж вистави Шляпник намагається змінити Кузю за допомогою своїх різноманітних фокусів з картами, папером, чарівним ящиком в якому з’являлись і зникали прекрасні тваринки, і йому це вдається адже у фіналі вистави домовик Кузя змінився і став хорошим, він більше не пакостив, а навпаки допомагав у різних справах.

 

Загалом це була не просто вистава, це було дуже цікаве, розважальне дійство з веселою клоунадою та пантомімою,у якій просто на очах глядачів предмети з’являлисяі зникали, перетворювалися з одного на інший, і навіть, літали у повітрі. Були й фокуси з тваринами, наприклад, золоті рибки перетворювалися на кролика. Прямо на сцені відбувалося «зникнення»  людини, фокуси з монетами, що перетворюються на долари. Увсіх цих фокусах та абстракціонізмахглядачі змогли взяти участь.

Свято Миколая у нашому місті

16 грудня в приміщенні міського Палацу культури відбулося святкове дійство«Твори добро разом зі святим Миколаєм», яке підготували учні та викладачі Дитячої школи мистецтв.

Програма свята була досить насиченою. Майстер клас по виготовленню новорічних прикрас проводили викладачі художнього відділу ДШМ; по розпису солодких медових пряників – учні Славутського професійного ліцею. Викладачі Будинку дитячої творчості веселили усіх присутніх своєю розважальною програмою. Також на святі проводився ярмарок-розпродаж солодких святкових виробів та виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Крім того славутчани мали змогу побачити святковуконцертну програму вокально-хорового відділу ДШМ. Упродовж дня проводилась благодійна загальноміська акція «Святий Миколай – дітям!», по збору подарунків для дітей, які потребують особливої уваги.

Вшанування ліквідаторів  наслідків                        аварії на ЧАЕС

14 грудня в  міського Палацу культури відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди до присутніх звернувся міський голова Василь Сидор. Також до вітальних слів приєдналися помічник-консультант народного депутата України Людмила Васильєва, голова Хмельницької обласної громадської організації «Чорнобиль Єдність» Віктор Калашніков та заступник голови Славутської міської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Союз Чорнобиль» Борис Завішальний, який передав подарунок Славутській міській раді – ікону «Чорнобильський Спас»До дня вшанування ліквідаторів свої творчі вітання адресували присутнім представники міського Палацу культури (Ірина Марчук, Леся Мельник, дует «Мальви», хореографічний колектив «Оксамит», ансамбль сучасного танцю «Фрістайл» тріо "Елегія") та Дитячої школи мистецтв (інструментальне тріо «Пріма-Вера», зразковий фольклорний гурт «Щедрик»), а також муніципальний духовий оркестр.

 

                          "Щедрик-фест"

12 грудня у міському Палаці культури на дійство під назвою «Мистецька толока «Щедрик-фест» завітали найкращі колективи Славути та регіону. 

На запрошення взяти участь у заході відгукнулися кращі з кращих гуртів краю: зразкова вокально-фольклорна студія «Роксолана» (м. Нетішин), зразковий дитячий гурт «Берегиня» (м. Хмельницький), зразковий ансамбль фольклорного співу «Вінець» (м. Бердичів), «Школа бойового гопака» (м. Нетішин). Наше місто на толоці представляли зразковий дитячий фольклорний гурт «Щедрик» ДШМ під керівництвом Тетяни Маліновської, зразковий фольклорний гурт «Перлинка» (керівник Майя Сайпель). 

Привітали мистецьку родину секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва, начальник Управління культури Сергій Сакалюк,а також депутат міської ради Валерій Мельничук.

За популяризацію народної творчості, збереження культурних традицій усі гурти, художній відділ Дитячої школи мистецтв, колектив Славутського історичного музею були відзначені дипломами та подарунками. 

День Збройних Сил України та День волонтера

4 грудня в міському Палаці культури зібрались  

 представники двох професій, на перший погляд – зовсім різних, але тісно пов’язних подіями останніх років на  урочистий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.

Офіційна частина урочистого заходу розпочалась Державним Гімном України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять мешканців Славути, які, в боротьбі за волю, незалежність і соборність України, віддали свої життя…

Урочистий захід продовжився святковим концертом на який були запрошенні артисти Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.

Вітаємо усіх захисників!!!

Майбутнє без СНІДУ

1 грудня щорічно відзначають  Всесвітній день боротьби із ВІЛ/СНІДом. Традиційно у рамках цього дня проходять різнопланові заходи, які також мали місце й у нашому місті. 

У перший день зими у міському Палаці культури зібралися ті, хто не знаходиться осторонь цієї непростої проблеми, стоїть чи готовий стати на шлях боротьби із нею. 

Завдяки спільним зусиллям служби соціально-профілактичної роботи при Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї та молоді, управлінню освіти, даний захід вдалося зробити цікавим та насиченим. Приємно, що у таких заходах активну участь взяла молодь нашого міста, які старанно підготувалися до проведення міської акції «Майбутнє без СНІДу», приуроченої Всесвітньому Дню боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.

Бережіть своє життя!

                    ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

26 листопада, біля пам’ятника жертвам політичних репресій і Голодомору на Славутчині, відбувся мітинг-реквієм. Під час мітингу виступили: заступник міського голови Ігор Піголь, депутат Славутської міської ради Роман Бачинський, голова Славутської громадської організації «Спілка офіцерів України» Володимир Скомороха.

Активну участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, громадських і політичних організацій міста та працівники міського Палацу культури, які вкотре розповіли присутнім про чорну сторінку в історії нашої України – Голодомор. Ведучою мітингу була Ірина Сакалюк, у літературній композиції взяли участь: Леся Мельник та Дарина Соболевська, у ролі матері-України з пронизливою молитвою виступила Ірина Марчук.

Після загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00, усі присутні поставили свічки пам’яті та поклали квіти до Пам’ятника жертвам політичних репресій і Голодомору.

День Гідності та Свободи

21 листопада на площі міста Славута біля Будинку рад відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Революції Гідності та Свободи. Участь у заході взяли представники управлінь та відділів виконавчого комітету Славутської міської ради, депутати і громадські активісти. Ведучими мітингу були працівники міського Палацу культури Ірина Сакалюк та Леся Мельник.

В ході мітингу виступили: міський голова Славути Василь Сидор, голова громадської організації «Рідна Славутчина» Роман Бачинський, керівник Хмельницької обласної громадської організації «Стара Волинь» Наталя Гнатюк, представник громадської організації «Інститут солідарності громад Роман Мацола» Людмила Васильєва та депутат Славутської міської ради Віктор Закурдаєв.

 

Із великим сумом згадали події на майдані та вшанували полеглих за Незалежність України захисників, хвилиною мовчання, а також поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака Героям Небесної Сотні та до Хреста пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

Привітали трударів Славутчини

18 листопада в міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, який щорічно відзначають у третю неділю листопада.

Із вітальним словом до працівників та ветеранів сільського господарства Славутчини звернувся міський голова Василь Сидор, який подякував за нелегку працю всім аграріям району – хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва.

 

Також до вітань долучився і «Народний аматорський» театр-пісні «Сусіди» міського Палацу культури, який легко підняв усім настрій, подарував святкову та піднесену атмосферу своїми гумористичними діалогами та мелодійними піснями: «Багама мама», та «Хто має долар сало їсть». Завдяки своїй колоритній харизмі «Сусіди» швидко отримали бурхливі оплески від задоволених глядачів.

«Обласна філармонія у нашому місті»

15 листопада 2016  р. до міського Палацу культури завітав Хмельницький академічний симфонічний оркестр. На концерті колективу усі глядачі змогли насолодитися невмирущими творами зарубіжних композиторів, а також мало відомими творами авторів, які нині спрямовують сучасну мистецьку думку.

Глядачів зібралось досить багато, усі були в захваті від неповторної гри на інструментах, та досконалого виконання солістів філармонії. Потішили присутніх такими чудовими композиціями як: «We are the champions» – Queen, «In the army now» - Status Quo, «Smoke On The Water» — Deep Purple, відомими хітами Marilyn Mansonа, і легендарної групи The Beatles, та багато інших зарубіжних хітів.

День працівника культури

         9 листопада з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у приміщенні Славутської дитячої школи мистецтв була організована урочиста програма.

На святковому заході зібралася уся творча «родина» міста: начальник міського управління культури Сергій Сакалюк, керівники та колективи підрозділів управління культури – Міський Палац культури, Міський центр культури і дозвілля, Дитяча школа мистецтв, Міські бібліотеки для дорослих та для дітей, Славутський історичний музей, Муніципальний духовий оркестр, а також аматори та майстри народного мистецтва міста.

Із вітальним словом звернувся до присутніх заступник міського голови Ігор Піголь, висловив вдячність працівникам культурної галузі міста за їхню роботу, побажав подальших успіхів на творчій ниві. Із побажаннями наснаги, втілення мистецьких планів звернулися до колег начальник управління культури Сергій Сакалюк.

За вагомий вклад творчих особистостей у розвиток культурного життя міста та народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди професійного свята кращих із кращих працівників міського Палацу культури грамотами міського голови було відзначено: керівника «народного аматорського» театру пісні «Сусіди» – Жанну Горячову та завідувача господарською частиною – Галину Кухарець, а також грамотами управління культури відзначили: директора Ірину Марчук, інструктора Христину Коцубу та сторожа Анатолія Сороку. Також не забули і про аматорів сцени, які є неодмінними учасниками багатьох концертів, вистав, шоу-програм МПК:        П. Медведюк, Р. Бачинський, Т. Мазур, В. Прокопчук, І. Яковишин, їх теж відзначили грамотами з нагоди свята.

 

На цьому свято не завершилося усім присутнім чудовий настрій дарували учні та педагоги ДШМ, а колектив міського Палацу культури зробив собі подарунок, усі дружно відвідали боулінг-клуб та каток у м. Рівне, де зарядилися позитивними емоціями та гарним настроєм, які допоможуть нам у подальшій, творчій роботі. 

 Halloween Party

В Україні «Хеловін» поступово набуває неабиякої популярності серед молоді. Незважаючи на те, що саме свято прийшло до нас нещодавно, його встигли полюбити не тільки діти, а й дорослі. І щороку, в ніч з 31 жовтня на 1 листопада відбувається грандіозне святкування, усі бажаючі одягаються в оригінальні, різноманітні костюми та створюють відповідний макіяж. Святкували «Хеловін» і у нашому місті.

30 жовтня та 4 листопада в міському Палаці культури відбулись дві молодіжні, розважальні, тематичні вечірки під назвою «Halloween Party»

 На вечірках зібралося багато молоді, яка креативно віднеслися до дрес-коду та прийшли у відповідних костюмах: магічних чаклунів, потворних відьом, жорстоких вампірів та страхітливих зомбі.

Вдало втілили в життя ідеї режисера-сценариста Лесі Мельник усі працівники міського Палацу культури, які були одягнені у відповідні, оригінальні, містичні образи, що вдало доповнювало атмосферу вечірки. Справжнім нічним, красивим кошмаром була королева вампірів та відьом (Ірина Марчук), навела страху присутнім зла Чаклунка (Жанна Горячова), а моторошна Смерть (Дарина Соболевська), разом із пакосними Відьмами (Валерією Кривомаз та Лесею Мельник), проводили загадкові ігри. А ще справжнім сюрпризом із «сундука заморського» був граф Дракула (Анатолій Дубов).

А учасниці хореографічного колективу «Оксамит» були неперевершені в магічному «відьомському» танці-заклинанні.

Усі присутні брали активну участь в  іграх та конкурсах, запальній дискотеці та рухливому флеш-мобі. А загалом усі весело провели час в приємних розвагах зі своїми друзями. Чекаємо вас наступного року на нашій вечірці. 

Практикум у міському Палаці культури

19 жовтня у міському Палаці культури відбувся інформаційно-консультаційний практикум для головних інженерів, технічних директорів і технічних менеджерів підприємств пиво-безалкогольної галузі та солодового виробництва України на тему: «Використання сучасного енергозберігаючого обладнання, нові розробки в технології, охорона навколишнього природнього середовища на підприємствах пивобезалкогольної галузі».

 

 Уже цього дня, після презентації індустріального парку, до міського голови звернувся Sudeep Singh - віце – президент індійської компанії Оriental containers ltd, яка є провідним виробником кришок і ковпачків, різноманітної пакувальної продукції та домовився про проведення переговорної процедури щодо співпраці.

 ЛЯЛЬКИ-ВЕЛЕТНІ

17 жовтня до міському Палаці культури завітали ляльки-велетні Дніпропетровського лялькового театру з виставою «День народження свинки Пеппи» за участю героїв з улюблених мультфільмів. Цього разу маленьких глядачів розважали: свинка Пеппа, Міньйон, король лемурів Джуліан, дівчинка Маша та Ведмідь, Губка Боб, Лунтик, баранчик Шон, Смурфета і навіть Спайдермен. Усі дітки весело та гарно провели час, вони щиро раділи та спілкувалися з усіма персонажами, а після вистави кожен мав можливість сфотографуватися з улюбленим героєм.  

Година мужності

12.10.2016 року в бібліотеці МПК відбулася година мужності «Земле моя українська,ми солдати і захисники твої". Активну участь в заході прийняли вихованці драматичної студії «Арлекіно», керівник  Леся Мельник. Бурхливими оплесками глядачі сприйняли виступ юних артистів,адже гуртківці « Арлекіно» з захватом віднеслися до підготування свята, тож хочеться подякувати юним артистам,а саме:  Анастасії Коробчук,  Едуарду Марчуку, Аліні Ружицькій, Сергію Шиньковому, Дарині Ярмолюк, Анастасіі Доскал та Марині Демчук. А також,творчої наснаги хочеться побажати керівнику драматичної студії  Лесі Мельник, щоб і надалі вихованці драматичної студії Арлекіно» радували нас своїми виступами.

 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА        УКРАЇНИ

14 жовтня у міському Палаці культури відбулося дійство з нагоди свята «День захисника України». Чудову концертну програму підготували і провели працівники та учасники міського Палацу культури, ведучою якого була Леся Мельник.

Відкриття концерту розпочалось з літературної композиції у якій взяли участь учні старшокласники НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія». Перед глядачами постали образи чотирьох героїв України, це і український козак (Базан Микола), і вояк УПА (Галка Владислав), і воїн незалежної України (Руй Ярослав), та вільний українець, який вистояв на Євромайдані (Христиченко Дмитро).

      Вітали усіх присутніх «Народний аматорський» театр пісні «Сусіди» МПК, хор старших класів «Хоралле» ДШМ, «Народний аматорський» ансамбль народної музики «Мікстур» ДШМ, соліст естрадної студії «Феєрверк» МПК - Нікіта Ішмуратов, «Народний аматорський» хор ветеранів МПК, тріо «Елегія» МПК, «Народний аматорський» театр пісні «Водограй» БДТ, дитячий ансамбль народної музики «Скерцо» ДШМ, «Зразковий» фольклорний гурт «Перлинка» РБК, вокальний дует у складі Дарини Соболевської та Оксани Степанюк МПК, яскраві солістки МПК - Ірина Сакалюк та Ірина Марчук.

Барвистими хореографічними композиціями долучилися й учасники хореографічного колективу «Оксамит» МПК, «Зразковий» ансамбль танцю «Альянс» БДТ, «Народний аматорський» ансамбль народного танцю «Пролісок» РБК, гурток народного танцю «Дивосвіт» БДТ.

Щиро, проникливо та дуже драматично декламував уривок з поеми Т. Шевченка «Розрита могила» - Роман Бачинський.

Крім того, гостей у залі потішили виконанням  українських народних пісень Микола Максимчук та Муніципальний духовий оркестр.

Усі хто завітав до нас у цей день, безперечно насолодилися чудовим концертом, отримали приємні враження та чудовий настрій. І ще раз прийміть наші щирі вітання зі святом. Слава Україні! 

 «ОСІННЄ ЗОЛОТО»

 6 жовтня у міському Палаці культури відбулась святкова концертна програма  під назвою «Осіннє золото». Розпочалося дійство прекрасною театралізацією, порівняння людського життя з різними порами року: «Життя людське, як пори року весна є в ньому, літо є, в років потоці гомінкому дивись, вже й осінь настає».

          Усі хто завітав до нас у цей день, безперечно насолодилися чудовим концертом, отримали прекрасний настрій та здобули віру, що чарівна осінь в житті людини приносить із собою зовсім не старість, а безцінну мудрість, не даремно                                                                                                ж бо осінь називають золотою.

 

"НАТАЛКА ПОЛТАВКА"

3 жовтня у міському Палаці культури відбулась вистава львівського обласного академічного  музично-драматичного театру  ім. Ю. Дрогобича цього разу це музична комедія, народна оперета на 2 дії  «Наталка Полтавка».

Вистава була сповнена великою кількістю гарних, цікаво оформлених декорацій та яскравих костюмів. Глядачам надзвичайно сподобалось, як актори вживалися у ролі героїв та майстерно розкрили її проблематику. Впродовж усієї вистави глядачі із захопленням спостерігали за дійством на сцені, переживали  за героїв і сміялись із їхнього гумору. 

 

У кінці всього дійства зал заполонили оплески людей, на знак подяки за неперевершену виставу, яка дуже сподобалась славутчанам і  гостям міста. Сподіваємось, що ми ще не одноразово  побачимо цей театр, для того щоб насолодитися справжнім витвором театрального  мистецтва.

"КРЕДИТ ДЛЯ КАМІКАДЗЕ"

2 жовтня до Славути у МПК завітав Львівський обласний академічний музично-драматичний театр ім Ю. Дрогобича. Який подарував славутчаннам та гостям міста чудову та смішну комедію на 2 дії за твором А. Крима “Кредит для Камікадзе”. Історія настільки актуальна у наш час, що її варто переглянути усім українцям. Порушуються загальні проблеми сільського господарства, меценатства, нечесних можновладців та правління загалом у селянських прошарках суспільства.

 

Яскраво виражена любов до власної землі, як матері, яка здатна прогодувати своїх дітей, заради чого вони й живуть. Еміграції та працевлаштування українців у інших країнах, у той час коли іноземці простягають руки до наших родючих земель. Знецінення людської праці загалом та сімейні відносини. Сюжет та гра твору неодноразово заставили глядачів співпереживати, відчуваючи у своїй душі біль за несправедливість життя. Усі в захваті спостерігали за дією та сюжетом вистави. По закінченні вистави глядачі ще довго аплодували та дякували акторській трупі! Кожен хто виходив із залу зробив багато висновків для себе та мав привід задуматись над власним існуванням. Дякуємо львівським театралам за чудову виставу!

"ЗІ СВЯТОМ ДОРОГІ ПЕДАГОГИ!"

 

30 вересня у Міському Палаці культури відбулися урочистості присвячені «Дню працівників освіти». Всіх вчителів, вихователів, керівників гуртків та всіх причетних до навчання й  виховання підростаючого покоління привітали міський голова Василь Сидор та начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, яка щиро подякувала вчителям та ветеранам освітньої галузі, за їхню роботу та, які віддали часточку своєї душі, виховуючи та навчаючи не одне покоління славутчан. До привітань приєдналися і працівники міського Палацу культури, які своїм виступом створили святковий та піднесений настрій  у всіх присутніх. А саме: хореографічний колектив «Оксамит» із кримсько-татарським танцем - «Ільхам», моментально зачарував глядачів своєю вишуканою пластикою, майстерним виконанням та яскравими костюмами.

З Днем народження рідна Славуто!

Дружною родиною зібралися усі славутчани та гості міста на велике святкування  з нагоди Дня міста Славута, яке відбувалося 21 вересня. Програма свята була досить насичена – це і спортивні змагання, і масовий велопробіг,  це і різноманітні виставки, це і екскурсії видатними місцями Славути.

Під урочисті мелодії  Шепетівського муніципального естрадно-духового оркестру на свято прибували делегації з польських міст Сулейов та Любартов, почесні громадяни міста, керівники Славутської райдержадміністрації  та районної ради, гості з сусідніх міст та територіальних громад Славутського району.

І ось на центральній площі розпочинається урочиста академія. Великий Мудрець (Роман Бачинський) та його учень (Іван Пелипей) своїми розповідями  переносять глядачів в різні історичні епохи становлення міста. Епоху старослов’янської культури продемонстрували на сцені зразковий фольклорний гурт «Щедрик» ДШМ та хореографічний колектив «Оксамит» МПК; епоху польських правителів князів Сангушків відродили учасники зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» БДТ; довгі роки боротьби за свободу і незалежність відобразили учасники ансамблю сучасного танцю «Фрістайл» МПК. Сучасну Славуту представили діти та молодь нашого міста – учасники вокальних колективів МПК.

Ведучі свята – Ірина Сакалюк та Ігор Піголь зазначили, що Славута то міцне дерево нашої історії, то безкрає море найкращих, найпрацьовитіших, найдобріших,  найталановитіших людей, які люблять своє місто, які в усі часи дбали про належний матеріальний  і культурний його розвиток.

Першим до вітального слова був запрошений міський голова Василь Сидор, який привітавши славутчан з престольним святом та Днем міста, вручив Почесні грамоти та цінні подарунки тим, хто вершить добрі справи на благо нашого міста. За високі досягнення в навчанні 26 найуспішніших учнів загальноосвітніх шкіл міста цього річ  стали стипендіатами міського голови.

Привітав міський голова і сім’ю Оксани та Валентина Черняків у яких саме в цей день народилася донечка.

Багато гарних слів та побажань прозвучало в адресу міста та його жителів від усіх запрошених на свято гостей.

 

Продовжилося святкування Дня міста великим святковим концертом професійних артистів, які завітали в Славуту звідусіль. Цікавими і незабутніми стали для славутчан виступи фольклорного ансамблю національного обряду«Родослав», заслужених артистів України Олександра та Світлани Зайченків (м. Житомир), гуртів  «МЕРІ» та «FLIT» (м. Івано-Франківськ).  

Ярмарок  «Дари Поділля та Полісся 2016»

 

     В рамках святкування Дня міста 18 вересня 2016 року на стадіоні військового містечка   відбувся святковий ярмарок «Дари Поділля та Полісся 2016».

     На вибір славутчан була представлена велика ярмаркова програма:       це і виставка-розпродаж виробів сільсько-господарських підприємств, приватних господарств міста та району, народних умільців, закладів ресторанного типу; це і спортивні змагання для дітей та дорослих; це і розваги, які організували учасники кінно-спортивної школи.

Яскравою і видовищною родзинкою на ярмарку була і музично- розважальна програма,  яку підготували творчі працівники та учасники художньої самодіяльності Міського Палацу культури.

     Дві веселі та красиві Кумоньки (Жанна Горячова і Дарина Соболевська) не просто були ведучими захопливого дійства, а ще й оригінально рекламували ту продукцію, яка була представлена в ярмаркових наметах.

     Голосними піснями та запальними танцями потішили усіх присутніх «цигани» (Ірина Марчук, Валерія Кривомаз, Крістіна Коцуба та Наталя Постоловська), які багатьом славутчанам наворожили гарної долі, вдалих покупок на ярмарку, а саме головне  створили святковий та веселий настрій.

     Не довелося нудьгувати на ярмарку і маленьким славутчанам, яких оригінальною конкурсно-ігровою програмою розважали сестричка Оленка (Леся Мельник) та український богатир Котигорошко (Анатолій Дубов). Крім того, незабутнім для малечі став виступ студії оригінального жанру «Клоун-Арт», який нещодавно створився у Міському Палаці культури. Учасники студії – маленькі клоуни -  змогли майстерно розважити публіку та подарувати усім море яскравих вражень.

     Незабутні враження для славутчан створили і юні дарування – учасники гуртків художньої самодіяльності МПК. Свої таланти  усім присутнім дарували солісти вокальної студії «Феєрверк» - Ірина Оніщук, Нікіта Ішмуратов, Іван Пилипей, Вікторія Панасюк, Оленка Хведорук, молодша група ансамблю «Сувенір»,  учасники  хореографічної студії «Тріумф», ансамбль народного стилізованого танцю «Асорті», ансамбль народного стилізованого танцю «Гердан», ансамбль сучасного танцю «Фрістайл». Українськими народними піснями порадували  глядачів учасники зразкового фольклорного гурту «Щедрик» ДШМ. 

     Завершився святковий ярмарок розважальною програмою Славутського муніципального духового оркестру. 

 Презентація книги

16 вересня 2016 року о 15:00 в приміщенні славутського міського Палацу культури відбулася презентація чергової книги-збірника документів «Націоналістичний рух Опору на півночі Хмельниччини (1943-1948 рр.)».

Збірник підготовлено директором Центрального державного кінофотофоноархіву України, кандидатом історичних наук Владиславом Берковським та старшим науковим співробітником Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України, кандидатом історичних наук Володимиром Ковальчуком.

У збірнику вперше в історії Славутчини представлено невідомі документи, що розкривають діяльність Організації Українських Націоналістів (ОУН) та Української Повстанської Армії (УПА) на теренах Славутського району, їх боротьбу з комуністичним тоталітарним режимом.

Владислав Берковський показав декілька візуальних подій, а саме м. Славута у 1960-х рр. За допомогою відеохроніки усі присутні змогли побачити вулиці, знайомі місця, архітектуру Славути у 1960-х рр.  

Також на презентацію завітав міський голова м. Шепетівка Михайло Володюк, який привітав усіх славутчан із  знаменною подією: «Не кожне місто може отримати такий подарунок до Дня міста. Робіть власні висновки, аналізуйте і збагачуйтесь».

В. Сидор сказав завершальне слово: «Для нас дуже важливо розуміти в яких умовах жила Славута, і хто насправді є героєм, а хто ворогом. Ми тепер маємо честь знати правду опираючись на історичні факти. Україну треба любити, патріотів треба цінити, ми нація, і ми маємо пам’ятати своїх героїв!»

Творчий сезон відкрито!

 

4 вересня у МПК відбулося відкриття творчого сезону дитячих гуртків. Цього разу відвідувачі свята змогли побачити оригінальне театралізоване дійство та поринути у чудову країну Мультляндію, де зустріли подружку Лунтика модницю Мілу (Леся Мельник), лікаря Айболита (Дарина Соболевська), Печальку, яка заразила Лунтика Нудьгою Зеленою, а потім завдяки гарним лікам Айболита перетворилася на Веселинку (Крістіна Коцуба), та Лунтика (Валерія Кривомаз), який вилікувався і разом з усіма дітками затанцював запальний флеш-моб. Чудова розважальна програма, кумедні герої, цікаві ігри все це підготували працівники МПК.

Яскравою родзинкою був виступ заслуженого артиста цирку Анатолія Дубова, який презентував свою студію оригінального жанру «Клоун-Арт».

З нагоди відкриття творчого сезону усіх юних вихованців та керівників гуртків урочисто привітала директор МПК – Ірина Вікторівна Марчук. Благословив усіх присутніх настоятель греко-католицької церкви отець Павло.

Крім того творчі колективи Палацу культури підготували та успішно презентували глядачам свої  виступи. У концертній програмі свої таланти представили: дитячий вокальний ансамбль «Сувенір» (керівник – І. Сакалюк), хореографічна студія «Тріумф» (керівник – І. Марчук), солісти вокальної студії «Феєрверк» Іван Пилипей, Іванна Семенюк та вокальний дует у складі Ірини Онищук та Нікіти Ішмуратова , (керівник – І. Сакалюк), ансамбль естрадного танцю «Карусель», ансамбль народного стилізованого танцю «Гердан», ансамбль сучасного танцю «Фрістайл», та ансамбль стилізованого народного танцю «Асорті» (керівник – В. Кривомаз). Гучними оплесками  зустрічали славутчани та гості міста всіх юних артистів.

 

Ще раз дякуємо усім хто завітав до нас на свято відкриття творчого сезону і запрошуємо бажаючих займатися в хореографічних, вокальних, драматичних колективах та у студії оригіннального жанру «Клоун-Арт» міського Палацу культури.

Славута підтримала міжнародну естафету

 

     3 вересня офіційна делегація міста Славута у складі заступника міського голови Ігоря Піголя, працівників міського Палацу культури Ірини Марчук, Лесі Мельник, Дарини Соболевської та Христини Кацуби прийняла естафету «Всесвітнього бігу заради гармонії».

     «Всесвітній біг заради гармонії» - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонії співіснування народів.

     В Україні вона стартувала 24 серпня на День Незалежності. Окрім Хмельниччини її маршрут пролягатиме Рівненщиною, Тернопільщиною, Буковиною та Житомирщиною до межі з Білоруссю.

     6 вересня в Овруцькому районі відбудеться зустріч з Європейською міжнародною командою, яку українці супроводжуватимуть протягом п’яти днів до межі з Молдовою.

     Загалом, на теренах України планується подолати понад 1500 кілометрів. Тривалість пробігу становитиме 18 днів.

     Побажавши учасникам естафети міцного здоров’я та успішного її завершення, славутчани передали символічний смолоскип представникам Шепетівщини.

У Славуті відбулась щорічна серпнева конференція педагогічних працівників

        

30. 08. у МПК відбулась конференція педагогічних працівників. У фойє усіх запрошених зустрічав муніципальний духовий оркестр МПК. Також у холі була розташована виставка декоративно-прикладного мистецтва, яку підготували шкільні та позашкільні навчальні заклади міста.

 На конференції були присутні керівники дошкільних, шкільних та позашкільних навчальних закладів міста, педагогічні працівники, а також представники батьківської громадськості.

В роботі конференції взяли активну участь міський голова Василь Сидор, директор Департаменту освіти і науки Олег Фасоля, заступник міського голови Ігор Піголь, начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, заступник начальника управління освіти Тетяна Вісик.

Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2015/2016 навчальному році та перспективи розвитку галузі в 2016/2017 навчальному році доповіла начальник управління освіти Ельміра Миколаївна.

Цікавими та пізнавальними були виступи завідувача інформаційно-методичного центру Тетяни Дубіни, завідувача ЦРРРД «Дивосвіт» Лариси Величко, вчителя початкових класів НВО «Дошкільний заклад - початкова школа», вчителя-методиста Інни Андрійчук, директора НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Інни Зайонц, завідувача ПМПК управління освіти Оксани Новоселецької, заступника директора з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Світлани Ліскової, директора Центру туризму та краєзнавства Олександра Лук’янчука.

Олег Іванович - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА розповів про Концепцію нової української школи, яка повинна визначити освітній ландшафт країни на десятиліття та відзначив здобутки славутських освітян.

 

Підсумки роботи підвів міський голова Василь Сидор. Василь Богданович відмітив гарну підготовку усіх освітніх закладів до нового навчального року, подякував усім, хто долучився до роботи у літній період та наголосив на тому, що освіта є основою розвитку нації і держави, стратегічним ресурсом та запорукою майбутнього України. Грамотами та подяками цього дня були відзначені кращі освітяни міста. 

Створюємо гранти разом!

 

     25 серпня у МПК відбувся навчальний семінар щодо написання власного проекту для отримання гранту. На семінарі були присутні представники підприємств міста, керівники галузі освіти, культури та представники міської Ради. Голова міста Василь Богданович Сидор наголосив, що: «Сьогодні ми з вами в першу чергу маємо думати про розвиток нашого регіону, та розробляти вигідні проекти для процвітання нашого краю, тому я вважаю, що нам слід задуматися над екологічним проектом по вивезенню сміття, адже це питання турбує нас вже дуже давно, надіюся, що сьогоднішній семінар зацікавить та заохотить вас на здобуття нових грантів.»

     Також на семінар були запрошені: Войт Майя Іванівна – начальник навчально-методичного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Третяк В’ячеслав Анатолійович – координатор Хмельницького обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та Погонець Алла Василівна – директор КП Нетішинської міської ради «Агенція місцевого розвитку», які поділилися власним досвідом по отриманню грантів та детально розповіли основи проектної діяльності. 

 

Славутчани урочисто відзначили 25-ту річницю Незалежності України

    24 серпня Славута разом із іншими українськими містами урочисто відзначила День Незалежності України.

Розпочалися святкові заходи презентаційним оглядом наметів, представлених сільськими радами та підприємствами міста.

Під час урочистої частини, присутніх привітали міський голова Василь Сидор, голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук та голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк.

     У своєму виступі Василь Богданович подякував усім мешканцям Славутчини, які незважаючи на негаразди плідно працюють на благо рідної Вітчизни, та вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу і Незалежність України хвилиною мовчання.

     За проявлену особисту мужність під час виконання військового обов’язку, сумлінне ставлення до роботи, високий професіоналізм були нагороджені: учасники АТО, лікарі, освітяни, керівники підприємств, громадські активісти, працівники виконавчого комітету .

Продовжилось свято п’ятигодинним концертним марафоном підготовленим творчим відділом міського Палацу культури за участю художніх колективів міста та району.

      Прологом концерту стала пісня «Україна для мене ти єдина» учасників художньої самодіяльності МПК, під час якої на площу міста вносився найдовший в місті Славута Державний прапор України.

     Вітати усіх славутчан та гостей міста продовжили солісти естрадної студії «Феєрверк» МПК Божена Поліщук, Нікіта Ішмуратов, Лілія Нищетюк, вокальний ансамбль МПК «Сувенір», вокальний дует МПК «Мальви» у складі Жанни Горячової та Ірини Сакалюк, вокальне тріо МПК «Елегія» у складі Лариси Холод, Світлани Нетикши та Ірина Сакалюк, солісти МПК Лілія Котик та Ірина Марчук, народний аматорський театр пісні МПК «Сусіди» та нородний аматорський хор ветеранів МПК.

         Запальні хореографічні постановки подарували усім присутнім ансамбль сучасного танцю МПК «Фрістайл», а також хореографічний колектив МПК «Оксамит» із кримсько-татарським танцем «Ільхам».

         Завершальним номером свята став виступ муніципального духового оркестру МПК під керівництвом Георгія Білоуса.

Особливою родзинкою свята став виступ представників фольклорного гурту пісні і танцю «Іна», з польського міста Гуленьова керівник гурту Збігнєв Лукашевський.

     Одночасно із святковими заходами на центральній площі, в місті відбулися захоплюючі змагання з міні-футболу, шахів, пляжного волейболу, силового багатоборства та тенісу.

 

  День Державного Прапора України та відкриття Стели пам’яті Героїв АТО Славутчини

 

     23 серпня в сквері імені Т.Г.Шевченка – на місці першого підняття Державного Прапора України відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь представники громадськості, влади, підприємств, установ та організацій міста і району.

     Присутніх зі святом привітали: міський голова Василь Сидор, голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук та голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк. Керівники міста та району побажали усім міцного здоров’я, добра і достатку, щастя й миру та наголосили на тому, що прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує усіх в одне ціле – Український народ.

     Урочистою ходою славутчани пройшли до центральної площі міста, де відбулася церемонія відкриття Стели пам’яті Героїв АТО Славутчини.

Обряд освячення Cтели провели настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Микола та настоятель храму Петра і Павла отець Павло.  

     Ведуча заходу Ірина Сакалюк зачитала короткі біографічні довідки наших земляків - захисників новітньої української держави, чиї імена навічно влилися у стрункі лави безсмертних Героїв. 

     Хвилиною мовчання славутчани вшанували пам'ять загиблих воїнів та поклали квіти до Стели.

Польська делегація завітала у Славуту

   21 серпня в МПК відбулася зустріч делегації поляків з міста Гуленьова, Республіки Польща. Присутніх радо зустріли з хлібом-сіллю та привітали працівники Палацу культури: «Ми, славутчани гордимося своїм містом, бо наше місто найкраще. Славута – наша мала батьківщина, це місто, якому кожен з нас віддає часточку свого серця. Ми маємо надію що вам сподобається наше славне місто Славута. Бажаємо Вам  незабутніх вражень і гарного відпочинку.»

   Святковим концертом гостей вітали також  «Народний аматорський" театр пісні  «Сусіди» МПК, «Зразковий» фольклорний колектив «Щедрик» ДШМ,  гурток народного танцю «Дивосвіт» БДТ.

   Після концерту гості мали можливість насолодитися розважальною вечіркою створеною на їхню честь.

«Вітаємо з днем Будівельника!»

12 серпня в міському Палаці культури відбувся святковий концерт для працівників ПАТ «Славутського комбінату «Будфарфор», з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника. Прекрасним початком стали ведучі (І. Сакалюк, Ж. Горячова), які під образами оригінальних кумоньок вели концертну програму.

Із словами щирих вітань та подякою за сумлінну працю  звернувся до усіх присутніх виконуючий обов`язки генерального директора підприємства Володимир Сцібан.

        Також, на комбінаті склалась гарна традиція – в день професійного свята вшановувати тих працівників, які відпрацювали на комбінаті 25 років. Всіх, шановних ювілярів, а їх у цьому році було 28 працівників,  нагородили пам’ятними адресами.

Гарний, святковий настрій усім присутнім подарували виступи самодіяльних митців та творчих колективів Міського палацу культури, а саме: театр  пісні «Сусіди» (керівник Ж. Горячова), вокальне тріо «Елегія» (І.Сакалюк, Л.Холод, С.Нетикша), солісти – Лілія Котик, Нікіта Ішмуратов, Ірина Марчук, Жанна Горячова та  Дарина Соболевська, хореографічний колектив «Оксамит» та ансамбль танцю «Фрістайл» (керівник В. Кривомаз).

Сюрпризом для працівників «Будфарфору» стали  виступи Дмитра Одійчука (викладач ДШМ), та заслужених артистів цирку Галини та Анатолія Дубови, які своїм професіоналізмом подарували глядачам піднесений та святковий настрій.

 

Д. Соболевська

 

День Конституції України 

28 червня у міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня молоді. 

Виконання державного гімну України під супровід муніципального духового оркестру знаменувало офіційний початок заходу.

Свої творчі виступи дарували славутчанам талановиті вихованці гуртків Палацу культури, Дитячої школи мистецтв та Будинку дитячої творчості. 

Польська делегація у Славуті

27 червня, за активної участі місцевого осередку Спілки поляків України, Славуту відвідала польська делегація з міста Любартів на чолі з міським головою паном Янушом та завітали у міський Палац культури, де їм була запропонована невеличка культурна програма.В ході офіційної частини заходу сторони обмінялися символічними подарунками. 

Від імені польської делегації, міський голова Любартіва пан Януш щиро подякував славутчанам за теплий прийом та пообіцяв всіляко сприяти налагодженню подальших ділових стосунків.  

Гурт "Тріода"

з благодійною концертною програмою

на підтримку воїнів АТО 

 18 червня в міському Палаці культури супер-фіналісти шоу Х-фактора

зібрали небайдужих славутчан та гостей міста на благодійний концерт на підтримку  військовослужбовців – учасників

антитерористичної операції на сході країни!

Дякуємо артистам за щирі емоції, неперевершену гаму почуттів, романтичний настрій та душевні пісні!

 

 

 

День медичного працівника!

Протягом багатьох років у третю неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято День медичного працівника. 

17 червня у міському Палаці культури відбувся святковий концерт, який подарували працівники та вихованці міського Палацу культури.

                     «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

Саме під такою назвою 9 червня у м. Славута в міському Палаці культури відбувся творчий звіт художніх самодіяльних колективів міста, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

На початку заходу глядачі та члени журі оглянули виставку образотворчого  та декоративно-ужиткового мистецтва учнів художнього відділу Дитячої школи мистецтв, а також виставку-презентацію дитячої та дорослої бібліотек та  історичного музею міста. Розмаїття технік і фарб зачаровувало погляд і дарувало святковий настрій. Вразила своїм творчим задумом й концертна програма та вдало побудований сценарій підготовлений  фахівцями  міського Палацу культури. Номери з вокально-хорового, музичного, хореографічного, фольклорного та театрального жанрів сприймались глядачами гучними оплесками. Талановиті, яскраві, творчі колективи міського Палацу культури, Дитячої школи мистецтв  та Будинку дитячої творчості завжди були окрасою аматорського мистецтва Славутчини.  Крім того, в заході прийняли участь славнозвісний клоун Анатолій Дубов, запальний рок-гурт «Ремонт взуття» та чарівні учасниці студії східного танцю «Фаїза».  Безліч дитячих та молодіжних колективів дають надію на яскраве майбутнє мистецького життя нашого славного міста. Загалом творчий звіт аматорів міста Славути пройшов успішно і вдало, отримавши гарну оцінку від членів обласної комісії та подарувавши славутчанам та гостям міста феєрверк гарного настрою та приємних вражень від зустрічі зі справжнім мистецтвом українського народу.

«ВІВАТ!!! ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ»

 

 

У «золотому колі» танцю зібралась родина шанувальників хореографічного мистецтва на Регіональному конкурсі хореографії «Золоте коло», що відбувся 5-6 червня у сусідньому містечку Шепетівка. Потрапили до кола учасників славнозвісного фестивалю і обдаровані гуртківці з Міського Палацу культури: ансамбль стилізованого народного танцю «Асорті», ансамбль естрадного танцю «Карусель» та наймолодші учасники в номінації «дебют» - хореографічна студія «Тріумф». Спільними зусиллями колективи МПК здобули винагороди переможців фестивалю і стали лауреатами ІІІ премії. Презентували наші танцівники цікаві неординарні композиції в жанрі сучасної хореографії, що заполонили глядацьку аудиторію і викликали шквал аплодисментів, зокрема і від своїх конкурентів. Маленькі таланти студії «Тріумф» перевтілилися в яскраві образи «фіксиків» з одноіменного мультфільму та чарівних ніжних янголят. «Карусельки» порадували виступом чудових барноцвітих метеликів та смачненьких цукерочок «Lully pop». А дівчата з колективу «Асорті» створили таємничу атмосферу чародійства та магії із композицією «Теремок» та підбадьорили вельмишановних членів суддійської колегії кокетливим танцем «Хіп-хоп».  Чудові танцювальні композиції оцінювали відомі балетмейстери та викладачі хореографії: Гриценюк Р. А. викладач РДГПУ, головний тренер клубу спортивно-бального танцю «Флеш», Гринюк В.І.  – головний балетмейстер Чернівецького облукрмуздрам театру ім. О. Кобилянської, Вітковський В. В. – викладач Національної музичної академії України ім.. П.І.Чайковського, заслужений артист України;  Бєлєванцев А.В.– директор ХОНМЦКіМ, заслужений діяч мистецтв України,  Чорнобиль В.В. – методист, заслужений діяч мистецтв України, Літинська І.В. – викладач Кам’янець – Подільського коледжу мистецтв,  Мєзєнцева Л.І. – методист ХОНМЦКіМ, артистка балету ансамблю пісні і танцю « Козаки Поділля». Серед безлічі яскравих колективів наші танцівники зарекомендували себе на досить достойному рівні, проявивши у своїх танцювальних композиціях високу хореографічну техніку та чудову сценічну майстерність.   У виступі маленьких артистів поєдналися успіх і талант, відображені через мистецькі вміння керівників-професіоналів - Ірина Марчук та Валерія Кривомаз. Отож, вітаємо з перемогою колективи міського Палацу культури! Бажаємо дітям – учасникам гуртків – невичерпної творчої енергії , а керівникам - нових креативних задумів! І до нових перемог!!!

«Перемоги талановитих акторів славутчини!!!»

 

2 червня 2016 року диячий драматичний колектив «Арлекіно» Славутського міського Палацу культури під керівництвом Ірини Марчук, прийняв участь участь в VI Регіональному фестивалі-конкурсі театральних колективів «Золота масочка – 2016», що проходив у місті Нетішин. Захід, започаткований у місті енергетиків, є унікальним, адже  виявляє нові яскраві таланти акторського мистецтва, дає змогу розвивати дитячі театральні колективи регіону. Серед учасників фестивалю з міст Кам’янець-Подільський, Нетішин, Хмельницький, Полонне та Рівне, наші обдаровані славутчани вибороли почесне третє місце. Актори «Арлекіно» продемонстрували цікаву постановку «Чарівна школа Абра-кадабра», в якій чарівниці магічної школи ( Ольга Коваль та Аліна Ружицька) разом із феями-ельфами (Христина Новак та Христина Смолій) подорожували чарівним світом казки. Спочатку герої завітали у казку «Пригоди Буратіно» і допомогли ляльковим персонажам знайти золотий ключик щастя. (У ролях: Буратіно – Євгенія Дячок, Мальвіна – Анжеліка Тучинська, П’єрро – Едуард Марчук). А потім чарівниці перенеслись за допомогою магії у казку до Червоної шапочки (Людмила Романчук) і підсказали їй, як врятуватися від злого Вовка (Сергій Шиньковий). Учасників фестивалю оцінювало  досить поважне журі з міста Хмельницький та Нетішин. Загалом, учасники колективу міста Славута, вперше прийнявши участь у цьому фестивалі, повернулися додому із масою незабутніх яскравих емоцій та вражень від чудової креативної атмосфери заходу та активного дружнього спілкування! Тож бажаємо і надалі слугам Мельпомени успіхів у їхній творчості, нових креативних ідей, гарного настрою і побільше оплесків!

Концертна програма присвячена Дню захисту дітей.

26 травня в міському Палаці культури відбувся святковий дитячий концерт з нагоди Дня захисту дітей. 

На сцену виходять казкові герої "Міла" та "Лунтик", які були ведучими (в ролі Лунтика - Жанна Горячова,а в ролі Міли - Христина Коцуба)         Казковим початком заходу став танець «Метелики"  від вихованців ансамблю естрадного танцю «Карусель» (керівник – В.Кривомаз) та "Янголята" від найменших вихованців Хореографічної студії "Тріумф"(керівник - І.Марчук).

 Продовжувала чарувати глядачів у казковій країні вихованка вокальної студії «Феєрверк" Олена Хведорук з піснею «Домовий» (керівник - І.Сакалюк). Із маленької хатинки на сцені з'явились страхітливі і в одночас веселі вихованці стилізованого народного танцю "Асорті" з танцем "Теремок" (керівник - В.Кривомаз).

 Ту легкість, чарівність, веселість, передавали у зал маленькі пташенята вокальної студії "Феєрверк" з піснею "Пташине подвір'я"(керівник- І.Сакалюк).

 

Так ніжно та мило прозвучала пісня «Музика рідного дому» у виконанні Івана Пилипея(керівник – І.Сакалюк). Заслужили на овації й вихованці хореографічної студії "Тріумф" з танцем "Весняночка".         Презентували свої таланти й вихованці драматичного гуртка «Арлекіно»(керівник – І.Марчук), які читали уривки з казок "Червона шапочка" та "Золотий ключик". 

Глядачі були у захваті від солістів студії "Феєрверк" Божени Поліщук - "Місячна мелодія", Марії Косік -"Дощик", Нікіти Ішмуратова - "Не кажу прощай", Ірини Оніщук - "Радуйся земле", Вікторії Панасюк - "Граймо", Лілії Нищетюк - "Намалюю тобі зорі", Дар'ї Степанової - "Тече вода", Іванни Семенюк - "Зозуля" та випускниці студії  Ліани Аспіної - "Сіла Птаха", "Mama knows best"(керівник І.Сакалюк). Свою танцювальну композицію "Тримай мене" продемонстрували випускники Шоу-балету "Фрістайл"(керівник В.Кривомаз). А ансамбль стилізованого народного танцю "Гердан" нагадав глядачам про весняний настрій з танцем "Веснянка" (керівник В.Кривомаз). Завершальною нотою концерту стала цікава вокальна композиція "Пісня щастя". Гучними оплесками у концертному залі,

 гості зустрічали всіх юних артистів – гуртківців міського Палацу культури! З нагоди свята Дня захисту дітей усіх вихованців гуртків урочисто привітала директор МПК –Марчук Ірина Вікторівна . У соєму виступі Ірина Вікторівна зазначила: «Любі вихованці, батьки, сьогодні ми подорослішали не лише за віком, а й творчо! Будемо працювати над подальшим удосконаленням своєї майстерності, готуватимемося до нових перемог, ставлячи перед собою нові цілі!...»

Грамотою директор нагородила випускницю -  Ліану Аспіну, яка протягом семи років самовіддано займалась у вокальній студії «Феєрверк» під керівництвом Ірини Сакалюк! Також грамотами були нагородженні випускники Шоу-балету "Фрістайл": Голощук Даря, Лукянчук Тетяна, Блага Ангеліна, Мухарська Діана, Свідзінська Валентина, Щомак Анастасія(керівник В.Кривомаз).

Подяками закладу були відмічені колективи та вихованці, які здобули перемоги в конкурсах,

що проходили протягом 2015-2016року.

Цей день став своєрідним звітом творчих колективів

та яскравою візитівкою для усіх бажаючих співати, танцювати, творити та розкрити свій талант!

 

 

                            "Клоундайк"

Дитячі усмішки, щасливі погляди батьків, солодка вата та попкорн…

22 травня 2016 року до міского Палацу культури завітав мім-театр "Клоундайк" на якому виступили цікаві клоуни та неменш дивовижні дресировані тварини серед яких, сабачки, голуби, попугай, удав та пітон. Дітки з радістю дивились за дійством на сцені, й разом з батьками охоче аплодували. 

 ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ

13 травня в міському Палаці культури зібралось багато люду. Дитяча школа мистецтв організувала феєричне дійство під назвою  "Ярмарок талантів". Викладачі та вихованці школи підготували багато номерів, які були доволі широкими - від хорового, вокального мистецтва, хореографії, інструментальної музики до народного та естрадного співу. Результатом  праці викладачів та учнів дитячої школи мистецтв сповна насолодились глядачі,присутні на звітному концерті. Директор школи мистецтв нагородила грамотами найкращих учнів, педагогів, батьків. Та яскравим кінцем концерту був спільний виступ вихованців дитяччої школи мистецтв з піснею "Музика і діти".

НІКОЛИ ЗНОВУ (1939-1945)

9 травня в міському Палаці культури  відбувся урочистий концерт  присвячий Дню Перемоги.

Усі присутні і навіть артисти символічно прикрасили свій одяг червоною квіткою маку, чим вшанували пам’ять усіх, хто боровся з нацизмом під час Другої світової війни.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці Перемоги усіх славутчан урочисто привітали 

міський голова Василь Богданович Сидор,депутат Славутської міської ради М.Сайпель, голова міської ради ветеранів війни та праці В.Пономарьов,військовий комісар підполковник М.Євтушок.

Залишив відгук у серцях присутніх виступ Народного аматорського хору ветеранів (керівник-А.Моторний, акомпоніатор-І.Чичмар). Муніципальний духовий оркестр під керівництвом Г.Білоуса подарував чудову композицію із к/ф "А зорі тут тихі".

 Солістка Ірина Марчук виконала  пісню «Перемога» у супроводі хореографічного колективу "Оксамит" ,також глядачам було презентовано хореографічні постановки «Журавлі» , "Тримай мене"- шоу-балет «Фрістайл», "Рукодільниці" хореографічний колектив "Оксамит" (керівник В.Кривомаз).

Незабутні емоції залишились і від пісень вокального ансамблю "Сувенір" та солістів ансамблю "Сувенір" Івана Пилипея та Божени Поліщук  (керівник-І.Сакалюк), адже немає нічого чарівнішого, ніж пісня, що ллється від чистого серця! Також зі святом вітали й вихованці БДТ (зразковий  театр пісні "Водограй" зразковий хореографічний ансамбль"Альянс" та соліст "Водограю" М.Левін) та ДШМ (Хор старших класів "Хорале", хореографічний колектив "Волошки" та чудові піаністки В.Свідзінська та В.Доктор)

В залі панувала особлива атмосфера, яку створили ведучі прекрасного дійства  –  Ірина Марчук та Павло Медведюк. Саме на цій піднесенній ноті під овації публіки та вигуки «Браво!» завершився урочистий концерт.

 

                                                                    «Писанка- веселковий цвіт»

      Найбільшим святом весни є Великдень. У нас, в Україні, це свято завжди відзначалося урочисто.       

03 травня 2016 року до Великодніх свят у міському парку культури та відпочинку ім.Михайлова для славутчан та гостей міста  традиційно відбулося театралізоване дійство «Писанка – веселковий цвіт» .

Найперші пасхальні вітання із світлим святом Христового Воскресіння надійшли від ведучих заходу – Ірини Марчук та Жанни Горячової,

які підтримували приємну святкову атмосферу протягом усього Великоднього дійства.

Приєдналися до вітальних слів й настоятелі української православної церкви Київського патриархату отець Микола та  Греко-католицької церкви отець Павло.

   Упродовж програми свята  на гостей чекали:   

виступи художніх колективів МПК (хореографічні колективи «Асорті», «Гердан», «Фрістайл», «Тріумф», «Карусель»; вихованців вокальної студії  «Феєрверк»,  театральні гуртки «Арлекіно», Муніципальний духовий оркестр), Заслужений артист цирку Анатолій Дубов та вихованці  ДШМ (хореографічний колектив "Волошки",  Мирослава Завішальна, Вікторія Мирончук, Анна Тимощук, Вікторія Горбатюк з українськими народними піснями та зразковий фольклорний гурт "Щедрик"). 

На Великоднє театралізоване свято  "Писанки" завітало багато гостей, і це є підтвердженням того,

що  усі ми пам’ятаємо та цінуємо великодні звичаї нашої рідної України. 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

«Коронація успіху»

 27 квітня, у міському Палаці культури, управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради була організована урочиста церемонія нагородження учнів загальноосвітніх закладів міста, вихованців позашкільних закладів, вчителів, творчих наставників під назвою «Коронація успіху»Цього дня відзначили талановитих та перспективних молодих славутчан, які справді є золотим запасом нації, її інтелектуальною елітою, гордістю і надією України, а також вчителів, тренерів, керівників гуртків, які працюють з учнями і докладають багато зусиль для того, щоб вони досягли цих висот.

 Чорнобиль не має минулого час

26 квітня 2016 року у  міському Палаці культури,зібралось чимало славутчан  аби згадати тих, хто ціною власного життя та здоров’я захистив усіх нас.Указом Президента України 2016 рік оголошений роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Усього в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи взяло участь понад 600 тисяч осіб, із них, 350 тисяч українців. 272 славутчанина були учасниками ліквідації Чорнобильського лиха, 105 – не дожили до сьогоднішнього дня. Цього вечора зі сцени пролунало багато спогадів, ті чорні дні славутські ліквідатори запам’ятали назавжди. Може й хотіли б забути пережите в Чорнобилі та вирвати цю трагічну сторінку із свого життя вони уже не в змозі. Низький уклін усім, хто боровся із атомним пеклом не думаючи про власне здоров’я та життя. 

 

                                                                 "Музичні барви Славути - 2016"

На передодні пасхальних свят в міському Палаці культури відбувся  V міський фестиваль-конкурс мистецтв "Музичні барви Славути", який проводився в рамках святкування 25-річниці Незалежності України.

У фестивалі взяли участь 309 учасників від 4 до 50 років  які представили свої таланти у жанрах академічного,народного,естрадного співу, народної та сучасної хореографії, художнього читання та інструментального жанру. Відкрила фестиваль директор міського Палацу культури Марчук Ірина Вікторівна та побажала всім учасникам непохитної віри у свої сили,творчих досягнень,подальшого розвитку в сфері культури та нових перемог. Оцінювали творчість учасників поважне журі Георгій Білоус-деригент муніципального духового оркестру, Адріана Мальчук-вчитель музики НВО№2 та керівник гуртка народного танцю-Віра Троцюк.

Всі учасники фестивалю-конкурсу були нагороджені грамотою за участь. Серед такого різнобарв'я талантів обирати кращих  серед кращих було досить складно,але конкурс є конкурс - і рішення журі було   одностайним.

Отже переможцями  фестивалю-конкурсу "Музичні барви Славути" у 2016 році стали:

  • Божена Поліщук - переможець у номінації естрадний спів
  • Якимчук Вікторія - переможець У номінації академічний спів
  • Хореографічний  колектив "Волошки" (4 клас) ДШМ - переможець у номінації народна хореографія
  • Ансамбль стилізованого народного танцю "Гердан" МПК -  переможець у номінації сучасний танець
  • Дитячий драматичний колектив "Арлекіно" Романчук Людмила та Сергій Шиньковий  -  переможець у
  • номінації художнє читання
  • Вікторія Доктор та Валентина Свідзінська -  переможець у номінації інструментальний жанр. 

 А володаркою головного призу "ГРАН-ПРІ" стала дзвінко голоса - Анна Чайка вихованка ДШМ.

Міський Палац культури  висловлює подяку ПП Філіпчук т. магазин "Вкусняшка" за солодкі подарунки переможцям фестивалю.

Тож бажаємо нашим учасникам успіхів,творчої наснаги й надалі приймати участь у культурному житті міста.

                                     "Спогад"

14 квітня 2016 року у міському Палаці культури театральна постановка яку назвали літературною композицією за творами Тараса Шевченка. Постановка вистави була досить цікавою як дітям так і дорослим, які люблять творчість  видатного українського поета. Над постановкою працював головний режисер Хмельницького театру ляльок Сергій Брижань. Цього разу режисер використав у постановці гру світла та тіні. Особливістю також є пісочна анімація, яка передає образи, що постають у творах видатного українського поета.По закінченні вистави гучними оплесками радували акторів, маленькі славутчани.

І ЗНОВУ НОВІ ПЕРЕМОГИ!!!

 

Творчі колективи міського Палацу культури здобули нові перемоги на ІІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Зірковий крок», що відбувся 9 квітня в місті Вінниця. У конкурсній програмі прийняло участь понад 150 учасників та колективів з різних міст України.

Оцінювали конкурсну програму професійне та компетентне журі: заслужена артистка України, Народна артистка Слобожанщини, автор, композитор та виконавець – Наталія Май; магістр музичної педагогіки та виховання; старший викладач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Хмельницької гуманітарної-педагогічної академії – Світлана Коханська; артистка балету Хмельницького державного академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» – Вікторія Паламарчук; Керівник Дніпропетровської телевізійної студії «Вместе», член національної спілки журналістів України, продюсер 1 Національного каналу – Олександр Лишанський; директор продюсерського центру «Oma music star», член правління ТС АДЕМУ – Оксана Мазур; Голова журі – начальник управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА – Ірина Трунова.

Журі досить серйозно оцінювало конкурсантів і, все ж таки, наші славутчани стали переможцями у різних номінаціях. Наймолодші учасники – маленькі «янголята» з хореографічної студії «Тріумф» - здобули на конкурсі ІІ місце. Серед вокалістів ІІ місцем нагородили фестивальний дебют Івана Пилипея, а наша «яскрава зірочка» Божена Поліщук стала лауреатом премії Гран-прі фестивалю. Досить вдалим був виступ театральної студії «Арлекіно». Члени журі відзначили оригінальні та вдалі постановки, чудову гру акторів-дітей, цікаві декорації та професійні костюми. Три постановки наших театралів («Золотий ключик», «Червона шапочка» та уривок з містерії Тараса Шевченка «Великий льох» - «Три душі») були відзначені І місцем, премією Гран-прі та Сертифікатом на 15 000 грн. для участі у ІІ – Міжнародному конкурсі фестивалі мистецтв «SUNNY SMILE – 2016» м. Кітен, Болгарія.

Керівники колективів (хореографічного та драматичного - Ірина Марчук та вокального – Ірина Сакалюк) щиро вдячні організаторам фестивалю за такий чудовий мистецький захід, дітям за нестримну жагу розвивати свій талант та батькам за терпіння та підтримку. Ми раді за високі здобутки наших маленьких артистів і щиро бажаємо нових досягнень, яскравих вражень та творчих злетів!

 Творчий колектив "Оксамит"

міського Палацу культури здобувають перемоги на великих сценах

Цього разу аматорський хореографічний колектив «Оксамит»(керівник - Валерія Кривомаз) відвідав м.Івано-Франківськ, у якому 1-3 квітня проходив IV Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «Самоцвіти». У конкурсі взяло участь понад 300 колективів з різних областей України.

Засновниками і організаторами фестивалю є Громадська організація «Арт Центер «Антре», Творча Спілка "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", Львівське обласне відділення Національної хореографічної спілки та мерія м.Івано-Франківська. Виступи колективів оцінювало компетентне та імените журі, яке очолював член Національної спілки хореографів України  - Тарас Магдич.

         Позитивним емоціям та враженням учасників не було меж: теплий прийом господарів та організаторів фестивалю, доброзичливе ставлення та підтримка залу. Концертна програма була дуже різнобарвною та різножанровою, з цікавими сюжетними лініями та ексклюзивними костюмами. Слід зазначити, що у славутчан були сильні конкуренти в номінації «народний танець».

         Хореографічний колектив «Оксамит» представив  українські народні композиції «Плескач» та  «Рукодільниці"», у яких учасниці продемонстрували акторську майстерність, високий рівень техніки танцю! Члени журі були в захваті від виступів колективу, одностайно відзначили оригінальність постановок та костюмів, високу технічну майстерність та нагородили колектив Дипломом дипломанта ІV Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю-конкурсу «Самоцвіти».

         Крім виступів на всеукраїнському рівні, учасники колективів мали нагоду відвідати майстер-клас із сучасної,бальної та академічної хореографії. Також наші танцівники мали можливість відвідати архітектурні та культурні пам’ятки міста.

Поїздка перевершила всі сподівання учасників адже, взявши участь у фестивалі «Самоцвіти» колектив «Оксамит» мав можливість внести свій вклад у популяризацію традиційної культурної спадщини українського народу, обмінятись досвідом  та народними традиціями.

Тож побажаймо колективу та їхньому керівнику нових феєричних звершень та сходинок на творчому олімпі!

                                                                         "З Кобзарем у серці"

Безсмертне ім’я  великого українського поета і художника Т.Г.Шевченка відоме скрізь як ім’я людини,

що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

10 березня на площі міста Славути міський Палац культури організував міську акцію "З кобзарем у серці" у якій усі бажаючі могли продекламувати вірші або пісні на слова Т.Г.Шевченка. У акції прийняло участь 62 учасника з них  першим став міський голова В.Сидор далі марафон перейняли загальноосвітні заклади міста,Славутський обласний ліцей-інтернат,дошкільні навчальні заклади,читачі міської бібліотеки для дорослих,бібліотеки для дітей, драматичний гурток "Арлекіно" МПК, та просто шанувальники творчості великого генія українського народу. Серед них Марія Караван, Валентина Березінська, Василь Гибалюк, а також місцевий поет, письменник, автор 7 книг - Петро Михайлович Надуваний, який підготував цикл власних віршів присвячених пам'яті Шевченка.

                                                                      "Планета дитинства"

 Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок нашого міста. 8 березня міський Палац культури вітав усіх жінок з прийдешнім святом. Ведучі програми Іван Пилипей, Нікіта Ішмуратов та Ірина Оніщук провели чудову святкову програму "Планета дитинства" у якій своїх мам,бабусь та просто присутніх жінок вітали вихованці міського Палацу культури: ансамбль  естрадного танцю "Карусель" з танцем "Метелики", молодша група студії "Феєрверк" з піснею "Планета дитинства",ансамбль народного стилізованого танцю "Гердан" -"Веснянка", хореографічна студія "Тріумф"-"Янголята", дитячий вокальний ансамбль "Сувенір" з піснею "Лелеки", драматичний гурток "Арлекіно"-уривок "Золотий ключик", ансамбль народного стилізованого танцю "Асорті" з танцем "Аркан", шоу-балет "Фрістайл"-"Тримай мене", студія вокального співу "Феєрверк" з піснею "Мама",хореографічні колективи МПК з танцем "Струни надії" та солісти: Божена Поліщук, Іван Пилипей, Вікторія Панасюк, Олена Хведорук, Дар'я Степанова.

                                                     Вітаємо прекрасну половину нашого людства!!!! 

                         

                                8 Березня! 

4 березня в міському Палаці культури відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 березня. Свої прекрасні творчі виступи та гарний настрій усім присутнім подарували працівники та вихованці міського Палацу культури: вокальний ансамбль "Сувенір", народний аматорський театр пісні "Сусіди",ансамбль танцю "Оксамит", солісти  Ірина Марчук, Ліана Аспіна та муніципальний духовий оркестр. Також до привітань долучились  зразковий театр  пісні «Водограй», зразковий хореографічний ансамбль «Альянс», гурток народного танцю «Дивосвіт» Будинку дитячої творчості та вихованці Дитячої школи мистецтв "Тріо піаністів",Дмитро Одійчук "Саксофон",хореографічний колектив  "Іспанський танець".

 

 

                                 НЕБЕСНА СОТНЯ

20 лютого у міському Палаці культури увіковічнили память полеглих на Майдані. Програма підготовлена творчим колективом Палацу культури була насичена спогадами учасників тих важких подій, трагічними відеокадрами та художніми номерами, що торкнулися серця кожного присутнього на заході.  Із промовою до всіх звернувся міський голова Василь Сидор, а також учасники Революції Гідності: Роман Бачинський, Володимир Скомороха, Андрій Щурик та Юрій Браславець, Руслан Броніч, Ігор Крутенчук та Степан Шульга. 

            День Святого Валентина

13 лютого в міському Палаці культури відбулась шоу-програма «Стріли Амура» приурочено до дня Святого Валентина. У програмі прозвучали уривки з відомих кінофільмів у яких втілено сенс кохання,а саме: «Діамантова рука», «Кримінальне чтиво», «За двома зайцями», «Іван Васильович змінює професію». Також у концерті виступили солісти: Божена Поліщук з чутливою піснею– «Балада про кохання», Ірина Марчук – «Помоги мне», Ірина Сакалюк з проникливою пісню– «Явір та яворина», Ліана Аспіна – «Homelles», Нікіта Ішмуратов та Ірина Оніщук із веселою піснею – «Ой там на горі». У день Валентина усі закоханні дарують одне одному подарунки, а чоловіки ще й квіти, тож наш театр «Бенефіс» продемонстрував «Квіткову крамницю». Цікавими постановками вітали й хореографічні колективи: «Фрістайл», «Гердан», «Оксамит». Муніципальний духовий оркестр та рок-гурт «Crashing Ride» подарували присутнім чудові композиції. Студія східного танцю «Фаіза» заворожила магією своїх танців. А незабутнім виступом відзначились Заслужені артисти цирку з номером «Трансформація». Тож дякуємо нашим учасникам за чудові,веселі,проникливі та незабутні номери.

 

       НОВИЙ РІК У СЛАВУТІ!

В новорічну ніч на площі нашого міста відбулося феєричне святкування. Всіх славутчан з Новим Роком привітали казковий Дід Мороз та красуня Снігуронька, у ролі яких виступили Роман Бачинський та Христина Коцуба. Також славутчан зі святом привітав Заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Піголь. Він побажав усім жителям в новому році забути всі негаразди і розпочати цей рік з миром у серці і теплотою у душах. Святкового настрою всім додавала ведуча заходу, яка організувала найбільший в місті новорічний хоровод, найгучніше спільне привітання та найдовший "новорічний танцювальний потяг". Не забули громадяни міста в цю радісну мить і згадати всіх тих,  хто своїми героїчними і славними подвигами зберігає спокій у нашій країні. Загалом свято вдалося на славу. Щасливого Нового Року!

         35-річчя Хору ветеранів війни та праці

30 грудня 2015 року у міському Палаці культури відбувся звітний концерт Хору ветеранів з нагоди ювілею 35-ти років з дня заснування. Ювілярів, із видатною датою  привітав міський голова Василь Сидор з найкращими побажаннями процвітання. Також із вітаннями дорогих ювілярів долучились начальник міського  Управління культури Сакалюк Сергій петрович, голова громадської організації "Діти війни" Валентина Ковальчук, директор Будинку дитячої творчості Ірина Руденко, дует "Мальви" міського Палацу культури,ансамбль танцю "Пролісок" районого будинку культури, муніципальний духовий оркестр міського Палацу культури та колектив викладачів Дитячої школи мистецтв. Тож вітаємо наших ювілярів!

Смурфічні пригоди на Новий рік!

27 грудня в Палаці відбулася грандіозна феєрична постановка "Смурфічні пригоди на Новий рік!".  На виставу завітало багато маленьких славутчан, що під час заходу мали змогу не лише насолодитися театралізованим дійством, а й самостійно прийняти участь у казковій пожорожі смурфів, допомогти героям подолати численні перешкоди та захопити у полон злого чаклуна. Автором та режисером проекту стала Жанна Горячова. У казкових ролях прийняли участь артисти театральної студії "БЕНЕФІС": Дід Мороз - Павло Медведюк, Снігуронька - Жанна Прокопчук, маленькі смурфікі Тюхтій та Смурфетта - Валерія Кривомаз та Ірина Марчук, снігова людина - Ірина Сакалюк, лихозвісні чародій Гаргамель та кіт Азраель - Жанна Горячова та Христина Коцуба. У виставі також прийняли участь гуртківці МПК: танець маленьких янголят виконали наймолодші учасники студії "Тріумф" під керівництвом І.Марчук, а підступними відьмочками стали  дівчата зі студії "Асорті" - В.Кривомаз. Загалом подорож видалася досить цікавою та розважальною. Чекаємо на нові успіхи наших театралів!

  Новорічний настрій для маленьких славутчан!

Чудовим настроєм порадували дітлахів учасники дорослої драматичної студії «Бенефіс» під час святкування Нового Року. Не лише костюмовані герої, а й виготовлені власноруч ляльки-велетні завітали цього року до дітей на дитячі ранки. Надзвичайно захоплююча подорож по країні казок з подарунками від Діда Мороза та Снігуроньки стала приємним сюрпризом для юних славутчан. А для старшого покоління школярів було проведено справжню суперсучасну музичну аніме-вечірку, на якій Дідусь Мороз проводив конкурс краси серед присутніх дівчат на вибір своєї супутниці «Снігуронька -2015».

 "Відкриття ялинки"

19 грудня на площі біля Будинку рад відбулося урочисте відкриття головної ялинки м.Славути.Від імені Славутської міської ради та її виконавчого комітету, з днем Святого Миколая, прийдешніми новорічними й різдвяними святами, славутчан привітала секретар міської ради Світлана Медведєва.На свято також завітали Дід Мороз і Снігуронька, які побажали городянам щасливого Нового року. Ведучою святкового заходу була  Ірина Марчук. На святі виступили Театр пісні "Сусіди" під керівництвом Жанни Горячової та "Народний" хор ветеранів міського Палацу культури під керівництвом Анатолія Моторного. Долучились до привітань та  подарували присутнім яскраву концертну програму також учасники БДТ, ДШМ та волонтерської школи І.Ніколаєвої. Загалом свято вдалося на славу! Цього року у нас найкраща новорічна ялинка.

                                 Іван Ганзера

16.12.2015р. до міського Палацу культури відбувся благодійний концерт відомого українського естрадного виконавця Івана Ганзери,який зібрав небайдужих славутчан та гостей міста на благодійний концерт на підтримку  військовослужбовців – учасників

антитерористичної операції на сході країни!

Дякуємо артисту за щирі емоції, неперевершену гамму почуттів, романтичний настрій та душевні пісні!

                         "Резиденція Святого Миколая"

15 грудня у міському Палаці культури відкрилась резиденція Святого Миколая. Маленькі славутчани та їх батьки мали змогу побачити солодкі виставки з пряникових будиночків. Також було продемонстровано показ креативних,новорічних костюмів із різноманітних матеріалів,які показували учні славутських шкіл,та вихованців дитячих садочків. Родзинкою святкової програми стала оригінальна вистава "Через поле,через гай іде до діток Миколай",яка поєднала яскраві музичні та танцювальні композиції юних талановитих славутчан.

                                 Форум  "Славута 2020"

12 грудня 2015 року у міському Палаці культури відбувся форум "Славута 2020".

Метою форуму є запуск процесу стратегічного планування у місті Славута по напрямках: освіта, культура, медицина, туризм, архітектура, бізнес-індустрія, право, спорт, екологія, енергоефективність. На форумі були присутні органи місцевої влади, бізнесу, освіти, культури та громадські організації. Організатори форуму запросили гостей з  м.Хмельницького та м.Рівного, які розповідали про свій внесок в організацію стратегічного розвитку міст та допомагали нам створити свій стратегічний план розвитку м.Славута.

   

                                                                   День Збройних Сил України

6 грудня 2015р., за ініціативи молодіжної дорадчої ради при міському голові рок-гуртом «Ремонт взуття» був організований благодійний концерт на підтримку важкопораненого мешканця Славутчини Сергія Тимощука. З нагоди свята, з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Славути Василь Богданович  Сидор.  Побувала на концерті й родина воїна (який на даний час знаходиться у Польщі на лікуванні)- дружина Ніна з сином Олександром і донькою Мариною. Зібрані під час заходу кошти молодь передала Ніні Анатоліївні і дякували за мужнього героя.

МАША ТА ВЕМІДЬ У СЛАВУТІ

5 грудня 2015 року  до міського Палацу культури завітали ляльки - велетні з виставою «Пригоди Маші та її нових друзів»

 На виставу прийшло багато маленьких фанатів  героїні Маші, які зустрічали та проводжали її оплесками та щирими усмішками. Усміхалися і дорослі. Іноді можна було почути дитячі голоси з залу з запитаннями: «Де Маша?», «Де ведмідь?». А Маша приїхала до нас  не одна, на сцену виходило багато її друзів, які були невід’ємною частиною вистави (їжак, баран, ведмідь та ін.). Вони допомагали дівчинці своїми порадами та вчинками. Маленкому глядачу вистава сподобалась. Сподобалась вона і батькам дітей,які були приємно вражені чудовими костюмами та майже реалістичною грою акторів. Тому, сподіваємось побачити цей театр у гості з новими цікавими постановками ще.

 

 4.12.2015року у міському Палаці культури  СЛАВУТЧАНИ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРІВ ТА ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

З вітальним словом та від імені міського голови Василя Сидора  до українських захисників, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування Славутчини звернулась секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва. Також зі святом славутчан привітали:  Ігор Храплюк – секретар Славутського міськрайонного об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО; Тетяна Матвійко – керівник Навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів, гімназія» та депутат Славутської міської ради Оксана Деревенчук.

На кінець  урочистої частини заходу, присутні у залі вшанували загиблих під час бойових дій на Сході країни  хвилиною мовчання.

Під час святкового концерту, яскраві патріотичні виступи подарували гостям творчі колективи міського Палацу культури, Будинку дитячої творчості, Районного будинку культури та Дитячої школи мистетцтв.

 

                   Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня 2015 року у міському Палаці культури відбувся агітвиступ на тему "Майбутнє без СНІДУ"

 Цей день став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності, вшанування пам’яті тих, хто пішов з життя, та святкування здобутків, таких як розширення доступу до лікувально-профілактичних послуг. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільсьва на цю проблему.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та лікувати тих, хто живе з ВІЛ, відверто, з повагою та розумінням.

 

      ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

28 листопада, в рамках загальнонаціонального пам`ятного дня, біля пам`ятника жертвам Голодомору та політичних репресій на Славутчині відбувся мітинг-реквієм. Під час мітингу виступили: міський голова Славути Василь Сидор, депутат міської ради Лілія Джуренко, помічник-консультант народного депутата України Людмила Васильєва та голова громадської організації «Славутська міська рада жінок» Марія Караван. Активну участь в заході взяли представники органів місцевого самоврядування, громадських і політичних організацій міста, творчі колективи міського Палацу культури та Будинку дитячої творчості, освітяни та учні старших класів загальноосвітніх закладів.

                              День Гідності та Свободи

21 листопада біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи. Участь у заході взяли представники управлінь та відділів виконавчого комітету Славутської міської ради, депутати, громадські активісти, а також учні шкіл. В ході мітингу виступили: міський голова Славути Василь Сидор, голова громадської організації «Рідна Славутчина» Роман Бачинський, голова громадської організації «Славутська міська рада жінок» Марія Караван та громадський активіст Андрій Щурик. Із великим сумом згадали події на майдані та вшанували полеглих за незалежність України захисників хвилиною мовчання  , а також поклали до підніжжя пам`ятного знаку квіти.

«Козаки Поділля»

20 листопада 2015р. до міського Палацу культури завітала колектив Хмельницької обласної державної філармонії Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля»

Це такий  колектив,який дійсно прославляє нашу Хмельницьку область у різних країнах світу. Настільки це було дивовижно,енергійно,що з подивом думаєш, звідки у них стільки енергії. Глядачів зібралось досить багато,усі були в захваті від чудових українських пісень,які виконували під неповторну гру на інструментах.  Присутнім надзвичайно сподобалось, тож вони на стоячи плескали в долоні і вигукували "браво".

            Ляльковий театр

«Фікси-шоу: як Дім Дімич став фіксиком»

17.11.2015р. до міського Палацу культури завітав Рівненський ляльковий театр з виставою «Фіксики».

Ця інтерактивна вистава – дійство, показала кожній дитині казкову шоу програму у якій театрали відтворили майже справжніх мультгероїв з яскравими костюмами, неймовірними декораціями та кумедними музичними іграми. Головний герой Дім Дімич дозволяв кожній дитинці взяти участь в дивовижних пригодах Фіксиків прямо під час вистави. Кожен малюк був залучений в дію і відчув себе потрібним і незамінним.Дітям  надзвичайно сподобалась ця вистава, що навіть лунали вигуки  із залу - «хочу ще!»

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ТЕАТРУ ПІСНІ  "СУСІДИ"

13 листопада 2015р.  у міському Палаці культури відбувся  творчий звіт на присвоєння звання  «народний» колективу театру пісні «Сусіди» учасниками якого є: Ірина Марчук, Лариса Холод, Ірина Сакалюк та Жанна Горячова(керівник колективу)

На концертну програму були запрошені високоповажні члени комісії Обласного науково-методичного центру культури і мистецтв м.Хмельницького(зав. відділом народної творчості СоснінаО.В.,Заслужений працівник культури Бедюк М.В.,методист з інструментального жанру відділу народної творчості Серветник О.М.)  які і оцінювали рівень нашого колективу.

Наш запальний колектив  має свій оригінальний стиль виконання і як завжди  працює над поповненням репертуару. Концертна програма була досить вдалою.  Блок народних пісень, доповнили й патріотичними композиціями в яких солісти показали себе справжніми козачками.  Творчий вечір театру пісні «Сусіди» підтримали юні солісти Божена Поліщук та Нікіта Ішмуратов,а також  хореографічні гуртки міського Палацу культури «Гердан», «Тріумф» та «Оксамит» з чудовими композиціями. Звітна програма показала ,що колектив розвивається у правильному напрямку. Глядачі й члени комісії були задоволені. 

12.11.15р. Проведення церемонії перепоховання останків німецьких військовополонених часів Другої Світової війни на «Полі памяті»

м. Славута

Наслідки Другої Світової війни залишаються болючою раною для усіх народів і досі біллю віддаються в серцях

сучасних поколінь, бо живі шукають місця поховання, могили дорогих їм людей, яких спалило полум’я тієї жахливої війни.

Згадаємо усіх загиблих в роки Другої Світової війни. Вічна пам'ять жертвам тих страшних подій в історії людства. Братські могили, обеліски, полум’я Вічного вогню – це

нашої пам’яті, християнської і людської данини пам’яті мільйонів загиблих людей. Це символи, які спонукають нас сьогодні берегти мир та спокій всіх народів і націй. Сьогодні  на церемонії перепоховання останків німецьких військовополонених часів Другої Світової війни

на «Полі памяті» присутні  представники Німецької Народної Спілки по догляду за військовими похованнями та  представники Славутської міської , а також громадськості м.Славути. До слова запросили міського голову Славути Василь Сидор та керівник робочої групи в західних областях України Німецької  Народної Спілки по догляду

за військовими похованнями Мирон  Старко. І під траурну мелодію представники делегацій поклали квіти до могил жертв Другої Світової  війни.

В СЛАВУТІ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРНОЇ ГАЛУЗІ МІСТА

06 листопада, з нагоди всеукраїнського Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва, в міському Палаці культури відбулося урочисте зібрання. Підвівши короткі підсумки року, що минає, начальник управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради Сергій Сакалюк надав слово міському голові Василю Сидору. Вітаючи працівників з професійним святом, очільник міста подякував їм за якісну роботу та зазначив, що для того, аби не опинитися на задвірках культурного прогресу, в сучасному суспільстві, де культура часто виявляється непотрібною, важливо й надалі стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу. В свою чергу, новопризначений заступник міського голови Ігор Піголь побажав працівникам культури і аматорам народного мистецтва духовного натхнення та нових творчих здобутків. На завершення заходу, найкращі працівники культурної галузі міста  були нагороджені почесними грамотами.

Коломийський театр ім. І.Озаркевича у нашому місті

4 листопада в міському Палаці культури Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І.Озаркевича продемонстрував молоді повчальну виставу «Діалог, якого не було».

Режисер-постановник Володимир Мартищук та головні герої Богдан Базилевич та Федінчук Володимир показали на сцені життя до, і після страшного кроку. Медичний шприц наповнений наркотичним дурманом, поділив життя навпіл. Радість,кохання,приятельські спілкування,бізнес,улюблена робота-це у тому,першому житті. Безвихідь,біль,самотність і могильний морок-це його друга половина.

Ця вистава порушує питання наркоманії, і є досить повчальною для нашого підростаючого покоління. Саме таким чином театрали показали дві сторони нашого життя,яким воно є і яким може стати через необачний крок.

                                               Бережіть своє життя!   

4 листопада  у міський Палаці культури завітав Коломийський академічний  обласний український драматичний театр ім. І.Озаркевича із виставою «Анничка» за пєсою Івана Озаркевича «Дівка на виданні,або На милування нема силування»,яка була надзвичайно тепло сприйнята глядачами нашого міста. У виставі актори працювали за принципом відкритого лицедійства, із кумедними коментарями  того,що відбувається. Здивував присутніх живий   оркестр, який складався з дійових осіб,які коментували події. Кожен, виконавши свою сцену, повертався в хор і грав на якомусь інструменті. Завдяки музиці дія розгортається в запальному ритмі. Славутчанам сподобалась гра акторів, вони були приємно враженні і в знак вдячності вітали  театр оплесками.  


ПЕРЕМОГИ МАЛЕНЬКИХ ТАЛАНТІВ

Наймолодші учасники із хореографічного колективу "Тріумф" та учасники Ансамблю стилізованого народного танцю "Асорті" стали лауреатами ІІ премії у відповідних категоріях (Молодша дошкільна група та середня шкільна) Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв "Козацька родина - 2015", який відбувся у м. Хмельницькому 31 жовтня 2015 року. Фестиваль уже не вперше проходить на теренах Хмельниччини і щороку набуває ще більшої популярності. У фестивалі приймало участь понад 100 колективів із багатьох областей України. Серед членів журі почесні працівники культури: заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерськогго центру "Маестро" - Марк Орловський, магістр педагогічної освіти, викладач сольного співу - Віта Савінська, хореограф сучасного напрямку - Олена Галіцька, Директор та продюсер центру "Oma music star", директор дитячої творчої академії - Володимир Мазур, заслужений діяч естрадного мистецтва України - Оксана Мазур. І голова журі всесвітньо відомий народний артист України, перший балетмейстер Національного академічного театру ім. І.Франка, прославлений танцюрист ансамблю танцю УРСР під керівництвом Павла Вірського, багаторазовий лауреат міжнародних конкурсів, головний танцмейстер Віденських балів України, член журі телепроектів "Танці з зірками" та "Танцюю для тебе" - Григорій Чапкіс. Було важко здобути перемогу серед професійних колективів, проте вдача посміхнулася нашим славутчанам. І, як результат плідного старання дітей і кропіткої праці керівників (Ірини Марчук  - студія "Тріумф" та Валерії Кривомаз - ансамбль "Асорті"), діти отримали довгоочікувану та бажану перемогу. Кожен з часників був нагороджений Дипломом учасника фестивалю та медаллю. А творчий здобуток керівників колективів відзначено Почесними грамотами за високопрофесійну  плідну діяльність та подвижництво в галузі культури і мистецтва. Бажаємо нових здобутків та перемог нашим славутським талантам!!!

 "Хелловін" - весела забава для дітей

30 жовтня  в міському Палаці культури відбулась костюмована вечірка для дітей  під назвою «Хелловін». Не будучи державним святом і прийшовши до нашої держави зовсім нещодавно, лише після здобуття незалежності,  за популярністю Хелловін став улюбленим святом для всіх дітей. Під час святкування Хелловіну відбувається традиційне відвідування тематичних костюмованих вечірок, розповідання моторошних історій, збирання цукерок, вирізання ліхтаря з гарбузатощо. Не оминули святкування цього дійства і організатори розважальних заходів міського Палацу культури.

На свято зійшлося багато зацікавлених дітей, які приємно здивували своїми різноманітними чудернацькими та  фантасмагоричними костюмами (магічних чаклунів, потворних відьом, жорстоких вампірів та страхітливих зомбі). Ведуча заходу Світлана Іванець розповідала жахливі історії про неслухняних дітей та влаштувала всім присутнім складні випробування:  небезпечний перехід через болото, зустріч з єгипетською мумією,  заклинання на стілці правди, приготування чаклунського зілля.

У кінці програми розігрувалися призи за найкращі костюми. Переможцем всі одноголосно обрали маленького злостивого лікаря, якому дістався головний приз свята – чарівна «лампа Алладіна». Загалом діти весело провели час і були дуже задоволені розважальною та  запальною дискотекою. 

"Святкування Днів польської культури у місті"

17 жовтня в Міському Палаці культури відбулась урочиста подія до «Дня Польскої культури в Україні». Спілка Поляків головою, якої є пані Марія Ковальчук привітала усіх присутніх з 25-ти річчям Польської культури в Україні.

Зі святом вітали й наші танцюристи «Шоу-балет» Фрістайл – з танцем «Паняночки» та хореографічний ансамбль «Оксамит» - з танцем «Рукодільниці», у кінці якого розгорнули прапор Республіки Польща. Виступаючим вручили подяки та голосними аплодисментами вітали танцюристів під час виступу.

 Вітаємо із професійним святом!!

16 жовтня працівники міського Палацу культури вітали ВАТ «Хлібозавод» з професійним святом Днем харчової промисловості. Театр-пісні «Сусіди» вітали працівників піснями та гумористичними діалогами. Солісти міського Палацу культури Світлана Іванець, Ірина Марчук, Даша Степанова та Ліана Аспіна присвятили чудові пісні. Також із професійним святом вітали дует « Мальви» та тріо «Елегія з проникливими піснями. Далі естафету перейняли хореографічні постановки народних танців шоу-балет «Фрістайл», ансамбль нарадно-стилізованого танцю «Гердан», хореографічний ансамбль «Оксамит». Працівники хлібозаводу, були щиро вдячні вихованцям та працівникам міського Палацу культури. 

"Слава українців у піснях!"

 Продовжив концертну програму 14 жовтня   

з нагоди свята «День захисника України» 

заслужений артист України Володимир Вермінський.

Співак народився у сімї, де завжди звучала пісня.

У такій атмосфері і виріс майбутній музикант, співак і композитор.

Нещодавно Володимир повернувся

з  гастрольного туру по містах Канади,

куди був запрошений українською діаспорою. 

На центральній Площі нашого міста пролунали 

патріотичні повстанські, козацькі та авторські пісні співака.

Оточуючі у захваті слухали чудові пісні та в знак подяки,

гучно плескали у долоні.

Браво справжньому талановитому патріотові нашої держави!

"Святкування Дня захисника України."

14 жовтня у м. Славута на центральній Площі відбулося дійство з нагоди свята «День захисника України» Концертну програму провели працівники та учасники міського Палацу культури. Відкриття концерту розпочалось з літературно-музичної композиції в якій виступили театр-пісні « Сусіди» та Роман Бачинський. Далі хореографічними композиціями привітали учасники шоу-балету «Фрістайл», народно-стилізованого танцю «Гердан», та ансамбль «Оксамит». Також свої  чудові  виступи  у продовж свята дарували глядачам солісти: Божена Поліщук з піснею «Соколята», Ліана Аспіна-«Серденько Марії»,Жанна Горячова-«Україна», Ірина Марчук-«Я люблю Україну», Нікіта Ішмуратов-«Козацька похідна», Світлана Іванець-«Це синьо-жовта земля». Народний хор «Ветеранів» порадував глядачів своїм виступом з козацькими піснями «Стоїть козак на чорній кручі» та «Гей,соколи». Гучними оплесками зустрічали театр пісні «Сусіди» та тріо «Елегія».

І на завершення учасники дитячого вокального  ансамблю «Сувенір» заспівали дуже проникливу пісню «Ми хочемо миру».

"Наші славні перемоги!"

На виконання Указу Президента України "Про відзначення Дня захисника України" управлінням  культури національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та ОНМЦКіМ було проведено Обласний фестиваль-конкурс сценічних творів військово-патріотичної тематики.Загалом у відбіркових турах фестивалю-конкурсу взяло участь 47 творчих одиниць, серед яких знаний на хмельниччині  - Театр пісні "Сусіди" Славутського міського Палацу культури. Колоритний колектив не залишився без уваги авторитетного журі. Тож "сусідоньок" запросили на заключний гала-концерт, який відбувся 13 жовтня 2015 року у Деражнянському МБК із козацькою піснею "Козачка", де учасницям колективу було вручено Диплом переможців фестивалю.  Вітаємо наших талановитих "Сусідів" і чекаємо на нові перемоги!!!!

"Зірка" у намому місті.

11 жовтя у Міському Палаці культури відбувся сольний концерт заслуженого народного артиста України Степана Гіги. Вже більше ніж тридцять років, як співак та композитор радує українців своїми піснями. Уже не вперше Степан Петрович бував у нашому краї, так і цього разу славутчани із нетерпінням чекали на нього адже вільних місць у концертній залі не було. Також на концерті була присутня донька співака заслужена артистка України Квітослава Гіга, яка також потішила глядачів своїми виступами. З чудовим почуттям гумору та прекрасним темпом ритму продовжував тримати палку атмосферу у глядацькому залі конферансьє – заслужений артист України Ігор Мельник.  Час минав настільки швидко, що глядачі не зогляділись як пройшло майже дві з половиною години. Шанувальники мали нагоду взяти автограф у співака, та ще довго наспівували знамениті пісні улюбленого виконавця. Сольний концерт неперевершеного Степана Гіги, залишив по собі лише приємні спогади! Дякуємо за чудовий та прекрасно проведений час!

"КІТ У ЧОБОТЯХ"

6 жовтня у Міському Палаці культури, маленьких славутчан порадувала незабутня театрально–музична вистава «Кіт у чоботях» за мотивами одноіменної казки Шарля Перро  у постановці Львівського академічно– драматичного театру ім. Ю. Дрогобича. Надзвичайна чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хоробрим та сміливим героям, вдалося перемогти злого Людоїда.  Головним героям таким як: «Жак – простак»,  «Принцеса» та сміливець «Кіт у чоботях» вдалося зберегли віру в добро, вірність, дружбу та щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців та казкових перетворень. По закінченні вистави гучними оплесками радували акторів, маленькі славутчани. Діти не лише прекрасно провели час, а й засвоїли повчальний урок, у якому змогли відрізнити добро від зла. 

"Кайдашева сімя"

6 жовтня у міському  Палаці культури відбулась вистава львівського обласного академічного  музично-драматичного театру  ім. Ю.Дрогобича «Кайдашева сімя». Перш за все, хочеться сказати, що театральне мистецтво-це своєрідне художне дзеркало життя. І нам випала чудова нагода побачити на власні очі пречудове дійство. Вистава була сповнена великою кількістю гарних,цікаво оформлених декорацій та яскравих костюмів. Глядачам надзвичайно сподобалось, як актори вживалися у ролі героїв самої повісті «Кайдашева сім’я» та майстерно розкрили її проблематику. У продовж усієї вистави глядачі із захопленням спостерігали за дійством на сцені, переживали  за героїв і сміялись із їхнього гумору.  У кінці всього дійства зал заполонили оплески людей, на знак подяки за неперевершену виставу, яка дуже сподобалась славутчанам і  гостям міста. Сподіваємось ,що ми ще не одноразово  побачимо цей театр, для того щоб насолодитися справжнім витвором театрального  мистецтва.

"ХАНУМА"

2 жовтня до Славути у МПК завітав Львівський обласний академічний музично – драматичний театр ім Ю. Дрогобича. Який подарував славутчаннам та гостям міста чудову виставу «Ханума». Особливо сподобалось глядачам  багатогранні костюми акторів, захоплюючі дикорації, які змогли відтворити епоху та характер грузинського міста. Харизма та неперевершена гра акторів, були "на Ура!" сприйняті глядачами.

Незрівнянною зіркою вистави була сама Ханума, (народна артистка України Алла Шкондина) вона чудово імітувала грузинський акцент і хитрі повадки свахи.  Не менше артистичною була сваха Кабатоп акторка Любов Смирнова і старий князь Сергій Дудка. Усі в захваті спостерігали за дією та сюжетом вистави. По закінченні вистави глядачі ще довго аплодували та дякували акторській трупі! Дякуємо львівським театралам за чудову виставу!

 

"Зі святом дорогі вчителі!"

1 жовтня у Міському Палаці культури відбулися урочистості присвячені «Дню працівників освіти». Всіх вчителів,вихователів,керівників гуртків та всіх причетних до навчання й  виховання підростаючого покоління привітали міський голова Василь Сидор та начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, яка щиро подякувала вчителям та ветеранам освітньої галузі, за їхню роботу та, які віддали часточку своєї душі, виховуючи та навчаючи не одне покоління славутчан. До привітань приєдналися і працівники міського Палацу культури, як своїми виступами створили святковий та піднесений настрій  у всіх присутніх.

                                      Свято для дітей

20 вересня на центральній площі нашої мальовничої Славути відбулася музично-розважальна програма для наймолодших славутчан з нагоди в рамках проведення заходів з нагоди Дня міста.

Дитяче свято проходило у вигляді театралізованого дійства. Діти були в захваті від ведучих свята: двох сестричок-мандрівниць: пустотливої Кейт та непередбачуваної Мікі. Також цікавим сюжетом ріпки на мексиканський лад всіх заінтригувала бабуся Казкарка, і навіть звична всім Баба-Яга з’явилася на святі у новому неординарному амплуа «Барбі-Йожка 2015». Упродовж програми свята на гостей чекали: караоке, ігри, конкурси, флеш-моб, виступи художніх колективів МПК (хореографічні гурти «Карусель», «Асорті», «Тріумф»; солісти вокальної студії «Феєрверк»: Анастасія Шахнюк, Дар'я Степанова, Нікіта Ішмуратов, Ірина Оніщук, Іван Пелипей та Божена Поліщук). Гості та відвідувачі свята також мали змогу взяти участь у безпрограшній лотереї, зробити оригінальну фотографію з мультфільму «Маша та ведмідь» та розмалювати обличчя (себто зробити з нього «яскраву моську») у веселого клоуна Льоліка.

Ми впевнені, що свято залишило незабутні враження у серці кожного маленького славутчанина!

Міський Палац культури - творчий сезон відкрито!

 

Чудовим настроєм, приємними враженнями та незабутніми спогадами відзначився вечір минулої п’ятниці. 4 вересня  в міському Палаці культури відбулося відкриття творчого сезону дитячих гуртків.

Святковий захід проходив у вигляді театралізованого дійства, що чергувався з цікавими конкурсами, караоке, веселими іграми та танцями – це було справжнє дитяче свято. Гості та відвідувачі свята мали змогу взяти участь у безпрограшній лотереї, оригінально сфотографуватися та зробити аквагрим на обличчі.

В пошуках нових пригод на свято завітала Елла – Мандрівниця (С.Іванець), і всі разом з Еллою поринули у казковий світ дитинства. Вони так гучно розважалися що розбудили Галайка – Всемогутнього(В. Кривомаз), який не міг збагнути що це коїться, чому стільки галасу, але Елла з дітьми люб’язно запропонували йому залишитися і продовжити веселитися разом.

З нагоди відкриття творчого сезону усіх юних вихованців та керівників гуртків урочисто привітала директор МПК – Ірина Вікторівна Марчук, яка зазначила у своєму виступі що «Незважаючи на ситуацію у країні, ми продовжуємо жити, і творити аби довести всьому світові, що ми є сильна, творча, талановита нація».

Крім того творчі колективи Палацу культури підготували та успішно презентували глядачам свої  виступи. У концертній програмі свої таланти представили: дитячий вокальний ансамбль «Сувенір»(керівник  - І.Сакалюк), хореографічна студія «Тріумф»(керівник - І.Марчук), солісти вокальної студі ї«Феєрверк» Іван Пилипей та Божена Поліщук, (керівник - І.Сакалюк), ансамбль естрадного танцю «Карусель», (керівник - С.Іванець),  ансамбль народного стилізованого танцю «Гердан»(керівник С.Іванець), ансамбль сучасного танцю «Фрістайл»(керівник – В.Кривомаз).Гучними оплесками  зустрічали славутчани та гості міста всіх юних артистів.

Ще раз дякуємо усім хто завітав до нас на свято відкриття творчого сезону і запрошуємо бажаючих займатися в хореографічних, вокальних та драматичних колективах міського Палацу культури.


Делегація Республіки  Польща у Славуті!

30 серпня у Славутському міському Палаці культури відбулася I Міжнародна історична конференція «Ехо січневого повстання на Поділлі та Волині 1863-1864 р.р.». З нагоди проведення заходу до нашого міста завітала польська делегація на чолі з генеральним консулом республіки Польща у Вінниці Томашом Олєйнічаком.  На зустрічі обговорювалися події тих років та їхній вплив на творення історії сьогодення. Колектив міського Палацу культури радо та привітно зустрічав гостей в українських традиціях з короваєм.

День Незалежності України

24 серпня в місті Славута відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Дня Незалежності України. Розпочався захід з прологу «Синєє небо» у виконанні Світлани Іванець.

Усіх славутчан від щирого серця привітав з Днем Незалежності Міський голова Василь Сидор, подякував всім, хто працює на благо Батьківщини та рідного міста, робить його кращим, а також вручив грамоти за сумлінне ставлення до своїх обов’язків  та з нагоди святкування.

Свої прекрасні творчі виступи усім присутнім подарували колективи Міського Палацу культури: солісти вокальної студії «Феєрверк» - Анастасія Шахнюк, Нікіта Ішмуратов, Лілія Котик, Божена Поліщук та Ліана Аспіна; вокальне тріо «Елегія»; дует «Мальви»; театр пісні «Сусіди»; ансамбль сучасного танцю «Фрістайл; хореографічний колектив «Оксамит» та ансамбль стилізованого народного танцю «Гердан». Будинок дитячої творчості презентували учасники гуртка народного танцю «Дивосвіт», «зразкового» хореографічного ансамблю «Альянс», театру естрадної пісні «Водограй» та соліст Микола Лєвін. Дитяча Школа мистецтв радувала глядачів співом «зразкового» фольклорного гурту «Щедрик» та солістки Анни Клімчук, мелодійною композицією українських народних пісень у виконанні інструментального ансамблю викладачів.

Цікавим сюпризом для всіх славутчан став Флеш-моб «Україна нас єднає!» творчих колективів Міського Палацу культури. А завершальною нотою концерту - патріотична вокальна композиція «Єднаймося друзі!» у виконанні солістів МПК – Ірини Сакалюк, Ірини Марчук, Світлани Іванець та Лілії Котик.

Мирного неба над головою, міцного здоров'я та злагоди в родинах! З Днем Незалежності!