"Народний аматорський" хореографічний колектив "Оксамит"

Хореографічний колектив "Оксамит" був створений у вересні 2014 року. Учасниками колективу є професійні хореографи, керівники хореографічних колективів міста,  а також аматори танцювального мистецтва, які мають неабиякий досвід з цього жанру. Основне спрямування роботи колективу - це українська народна хореографія, але учасники також працюють у напрямках сучасної та бальної хореографії. 

У 2018 році колективу присвоїли почесне звання "Народний аматорський". 

Колектив працює над іншими цікавими проектами, які незабаром будуть представлені нашим глядачам!

"Фрістайл"

        Хореографічний ансамбль сучасного танцю "Фрістайл" створений в 2008 році.Керівник колективу -Кривомаз Валерія. 

Основний напрям роботи сучасна та народна хореографія.

Ансамбль приймав участь у кункурсі "Світ талантів Поділля 2010" та став лауреатом ІІІ-премії.

Переможець у номінації "народна хореографія" ІV міського фестивалю-конкурсу "Музичні барви Славути 2014". 

V-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв "козацька родина" та став лауреатом ІІ-премії.

І-Міжнародний конкурс - фестиваль мистецтв "Зірка України" став лауреатом І-премії у номінауії "народна хореографія".

 

"Тріумф"

Хореографічна студія "Тріумф" створена в 2011 році, як студія мажореток. Керівник колективу - Ірина Марчук.

Основний напрям роботи сучасна хореографія,

народна хореографія та сценічне марширування .

Учасники студії "Тріумф" стали  переможцями у номінації "сучасна хореографія" Міського фестивалю-конкурсу народного мистецтва "Музичні барви Славути" та переможцями у номінації "народна хореографія" Всеукраїнського фестивалю танцю "Золоте коло".

Серед  хореографічних надбань колективу наступні композиції: марш-парад з помпонами "Гусарський марш" мажорет-шоу з помпонами "Святковий марш"

сучасна хореографічна композиція "Феєрверк"

мажорет-шоу з хула-хупом "Веселий джаз"

український хоровод "Ліричний візерунок"

український жартівливий танець "Козачок"

український танок з декоративними дугами "Квітковий рай", композиція з елементами класичного та сучасного танцю "Вогонь і вода",

мажорет-шоу з крилами "Роксолана"

стилізований народний танець "Ірландска джига"

В 2014 році була створена підготовча група студії "Тріумф" для дітей віком 4-6 років, які підготували цікаві естрадні хореографічні композиції: "Фіксики", "Янголята", "Ляльки", "Веселі гномики" та український хоровод "Веснянка"


"Гердан"

Ансамбль стилізованого народного танцю «Гердан»  Міського Палацу культури.    Керівник гуртка  - Кривомаз Валерія

 Вікова категорія учасників колективу від 11-13 років. Хореографічний ансамбль гідно представляє наше місто  на різноманітних святкових заходах, всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Ансамбль «Гердан» двічі став  лауреатом премії I-го ступеня в номінації «народна та сучасна хореографія» в  V Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Козацька родина» 2014року . 

За час існування  колективу публіці було представлені такі хореографічні композиції:  Сучасний танець у стилі 80-х «Диско», Сучасний танець «Музична  шкатулка» з елементами хіп-хопу, Український народно стилізований танець «Подоляночка», Сучасний танець «Ритм душі» з елементами модерну, Сучасний танець «Джаз-Степ» з елементами джайву, Жартівливий український народний танок  «Кумоньки", Народно-стилізований танець - «Наряджали ми Куста», Сучасний танець "Хіп-хоп", Сучасний танець "Теремок". Стилізовано народний танець "Веснянка", Український народний танець "Полька",   Український хоровод "Ой,Юрія", Стилізований народний танець "Аркан"

 


"Асорті"

Ансамбль стилізованого народного  танцю «Асорті»  МПК  

             Вікова категорія учасників 8-10 років. Колектив приймає участь у різноманітних  фестивалях та конкурсах. Ансамбль «Асорті» став  лауреатом ІІ-премії в номінації «сучасна хореографія» в  VІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Козацька родина» 2015 року.  Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва "Золоте коло" у номінації "сучасна хореографія" та посіли ІІІ місце.

 Незважаючи на свій вік  вони дуже старанні, талановиті та кмітливі.

У своєму репертуарі  коликтив «Асорті» має такі хореографічні постановки:

Дитячий таночок «Гусинничка», Танець «Курчаток»

Танець «Маленьких артистів»,Танець «Кошеняток», Танець «Квітів», Танець "Метелики", Танець "Веселі посиденьки", Танець " Лоліпоп".

 Участь у хореографічних колективах є чудовою можливістю реалізувати свій творчий потенціал, стимулом до розвитку та самовдосконалення творчих  дітей нашого міста.