«Агенція Св.Валентина»     

 Кохання... дивно, як малесеньке слово може містити у собі  такий глибокий зміст.  Різні віки, різні мови... все різне. Єдине – кохання. Кохання – вогонь і лід, поезія і проза, воно як пісня, без кінця та краю, що лине над безкрайніми степами: як біг струмка, як грім і блискавиця, як зірка, що вражає сміливця красою й простотою водночас. Кохання – все, що було і  буде. Воно зігріватиме Вас у свята й будні. 

     З нагоди Всесвітнього Дня Закоханих 16 лютого учасники художньої самодіяльності  міського Палацу культури подарували славутчанам чудову шоу-програму під назвою «Агенція Св. Валентина».

       У програмі концерту було представлено цікаві, ліричні та запальні номери від Народного аматорського хореографічного колективу «Оксамит», ансамблю сучасного танцю «Фрістайл», вокального гурту «Славутина», Народного аматорського театру пісні «Сусіди», дует «ТЕТ-А-ТЕТ» солістів вокальної студії «Феєрверк» (Нікіта Ішмуратов, Ірина Оніщук, Оксана Степанюк, Софія Ковальчук). Також лунали музичні імпровізації від Миколи Максимчука та Віктора Закурдаєва. Веселий настрій, високу акторську майстерність та оригінальні театральні постановки продемонстрували учасники театрального гуртка  «Бенефіс» та учасники студії оригінального жанру «Клоун-Арт». Також присутні мали нагоду випробувати  свою вдачу та взяти участь у веселих та забавних конкурсах.

     Такий особливий день ще раз нагадує людині про тих, кого вона любить. Так і в цей день артисти святкового концерту висловлювали любов до своїх глядачів, які завітали до міського Палацу культури.

       Дякуємо за прекрасно створену атмосферу свята!


 "Стріли Амура"

13 лютого в міському Палаці культури відбулась шоу-програма «Стріли Амура» приурочено до дня Святого Валентина. У програмі прозвучали уривки з відомих кінофільмів у яких втілено сенс кохання,а саме: «Діамантова рука», «Кримінальне чтиво», «За двома зайцями», «Іван Васильович змінює професію». Також у концерті виступили солісти: Божена Поліщук з чутливою піснею– «Балада про кохання», Ірина Марчук – «Помоги мне», Ірина Сакалюк з проникливою пісню– «Явір та яворина», Ліана Аспіна – «Homelles», Нікіта Ішмуратов та Ірина Оніщук із веселою піснею – «Ой там на горі». У день Валентина усі закоханні дарують одне одному подарунки, а чоловіки ще й квіти, тож наш театр «Бенефіс» продемонстрував «Квіткову крамницю». Цікавими постановками вітали й хореографічні колективи: «Фрістайл», «Гердан», «Оксамит». Муніципальний духовий оркестр та рок-гурт «Crashing Ride» подарували присутнім чудові композиції. Студія східного танцю «Фаіза» заворожила магією своїх танців. А незабутнім виступом відзначились Заслужені артисти цирку з номером «Трансформація». Тож дякуємо нашим учасникам за чудові,веселі,проникливі та незабутні номери.

Ведучі заходу - Ірина Марчук, Іван Пилипей та Едуард Марчук в образі Богині кохання Венери та двох Амурів. На сцені "маленькі янголята" наймолодші артисти МПК - учасники хореографічної студії "Тріумф"

Театральна студія "Бенефіс" - постановка "Квіткова крамниця"

Валерія Кривомаз та учасниці шоу-балету "Фрістайл" - пародія на великого коміка "Чарлі Чапліна"

Ірина Марчук та Роман Світлик - уривок з кінофільму "Діамантова рука"

Жанна Горячова та Павло Медведюк - уривок з кінофільму "За двома зайцями"

Ангеліна Блага та Євгеній Агеєв - уривок з кінофільму "Кримінальне чтиво"

Постановка Ірини Марчук  - "Машина часу" на основі кінофільму Леоніда Гайдая

"Іван Васильович міняє професію". Дія відбуваться за часів Київської Русі 

в добу правління князя Володимира Великого.

Головні ролі виконують артисти театральної студії "Бенефіс" -

Павло Медведюк, Роман Світлик та Ігор Коломійчук.

В образі війська княжого чоловіча вокальна група "Народного аматорського" Хору ветеранів.

Княжна - Дарія Голощук. Боярині - учасниці шоу-балету "Фрістайл" МПК

Учасники конкурсної програми, переможцями якої стали Дмитро Комар та Тетяна Джуренко.

«Кохання поза простором і часом»

13 грудня вперше в міському Палаці культури відбувся театралізований концерт «Кохання поза простором і часом». Артисти подарували глядачам справжнє свято кохання, романтики і поезії, музики і мистецтва, мрії і фантазії. Назва «Кохання поза простором і часом» є символічною, адже концертна програма була сформована із найвідоміших історій кохання всіх часів і народів.

Розпочався концерт з повісті «Ромео і Джульєтта» Вільяма Шекспіра. Адже саме ця історії кохання двох Веронських закоханих отримала найбільшу світову популярність. А поділилися своїми щирими почуттями у виконанні уривку з повісті – Анастасія Щомак і Дмитро Комар.

Також, своє мистецтво подарувала усім присутнім Марія Караван,

яка виконала уривок з поеми «Причинна» Т.Г.Шевченка.

Леся Українка щиро вірила у безсмертя справжньої любові, тому своїх персонажів у повісті «Лісова пісня» поетеса наділила скарбом високих почуттів.

Уривок з повісті «Лісова пісня» виконали – Валентина Свідзінська та Ігор Коломійчук.

    Ще одна відома постать в українській літературі – Іван Котляревський. Під впливом власних душевних переживань пов’язаних із звичайною дівчиною-кріпачкою на ім’я Наталка, у яку І.Котляревський був  щиро закоханий, пам’ять про кохану дівчуну ожила в образі героїні його п‘єси «Наталка Полтавка».

Уривок з п‘єси виконали – Дар’я Голощук та Василь Прокопчук.

Далі естафету перейняли чарівна Світлана Іванець та Володимир Островський, які виконали уривок з повісті «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя. Безсмертний твір М. В. Гоголя «Ніч перед Різдвом»протягом багатьох десятків років викликає невичерпний інтерес своєю цікавою сюжетною лінією, палким коханням, українськими танцями, співами та гумором.

 Поділилися своїми почуттями Ангеліна Блага та Роман Світлик, 

які виконали уривок з поеми «Євгеній Онєгін» Олександра Пушкіна. За сюжетом, головні герої – Євгеній і Тетяна кохають одне одного, але ніколи не будуть разом,

бо для кожного з них єднання було б зрадою власного внутрішнього світу.

Яке ж свято кохання без творчості відомого французького письменника, драматурга і романтика – Віктора Гюго. Тема кохання – є однією з головних тем його роману «Собор Паризької Богоматері».

Перед глядачем постає Есмеральда, циганка-танцюристка,

в образ якої вдало перевтілилася  Валерія Кривомаз, і три постаті закоханих чоловіків(учасники ансамблю сучасного танцю «Фрістайл»), як символи різних поглядів на кохання, різних поглядів на саме життя. 

  Журливі мотиви любовного трикутника змінюються щасливим фіналом у відомому кінофільмі «Любов і голуби». В образи головних героїв фільму Василя та Надії Кузякіних вдало перевтілилися учасники клубу «Скарбниця» – Тамара Мазур та Іван Яковишин.

 «Титанік» - художній фільм-катастрофа 1997 року Джеймса Камерона.

На глибині двох із половиною миль, на дні Північної Атлантики спочиває легендарний лайнер «Титанік»,

який забрав із собою у прірву таємницю трагічної історії кохання та відданості,

мужності і відчуття обов’язку, відваги й смерті.

Публіка поринула у цей чарівний світ всепоглинаючої любові разом із дуетом «Тет-а-тет»

(Ірина Марчук і Олесь Сакалюк).

 Гордістю українського кінематографу є кінофільм «За двома зайцями»,

знятий за однойменною драмою М.Старицького. Цей фільм, такий легкий і гумористичний, насправді глибоко розкриває життєві ситуації, пов’язані із справжніми людськими почуттями.

У головних героїв фільму вдало перевтілилися – Жанна Горячова та Павло Медведюк.

Гетьман Іван Мазепа – відома постать в історії України, досяг вершин своєї могутності,

маючи за плечима 65 років, він несподівано закохався у надзвичайно вродливу дівчину – Мотрю,

та ці прекрасні почуття не мали свого щасливого фіналу.  

В образ могутнього гетьмана Мазепу перевтілився - Роман Бачинський, а в красуню Мотрю - Жанна Павлюк.

Свої прекрасні творчі виступи усім присутнім подарували: ансамбль народної пісні «Сусіди» - «Покохала дідуся»; Дует «Тет-а-тет» - «Суха тополя»; солісти  (Ірина Сакалюк - «Ой там на горі», Ліана Аспіна  - «J’ai taime», Лілія Котик - «Орфей і Евридіка»); хореографічні колективи (Ансамбль сучасного танцю «Фрістайл» - «Танець двох сердець», «Вище неба»; Хореографічна студія «Тріумф» - «Роксолана») міського Палацу культури; Ансамбль танцю «Оксамит» міського Управління культури.

Муніципальний духовий оркестр виконав композиції Є. Філіпова «Очі чорні» та С. Вандера «Я  Вас люблю», і саме на цій піднесеній ноті  під овації публіки завершився концерт «Кохання поза простором і часом».

Неперевершеними ведучими цього прекрасного дійства були:

Ірина Сакалюк та Ігор Піголь. 

Автор сценарію та режисер - Ірина Марчук.

Звукорежисер - Олесь Сакалюк.


  Різноманітні  яскраві шоу-програми заполонили телебачення та наше життя. Ми теж стараємось не відставати від сучасного ритму життя і намагаємося робити наші заходи яскравими, видовищними та цікавими. Завдяки технічному забезпеченню та  професіоналізму працівників МПК  в нашому місті проводяться  різноманітні шоу-програми, які користуються неабияким попитом у славутчан та гостей міста. Усі програми будуються за участю артистів художньої самодіяльності міста.


·                  « Міс-Славутчанка»

·                  «Міс – Дюймовочка»

         ·                  « Кохання з першого погляду»

         ·                  « Терпсихора-денс»

         ·                  «Нумо бабусі»

         ·                « Свято  кохання»

         ·                «Ретро дискотеки»

         ·                «Ретро концерти»

         ·                « Молодіжні вернісажі»

         ·                Розважальні програми приурочені до 8-го березня….